GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA CAM BALKONISPARTA BALIK SİPARİŞ

Isparta'da elma hasadı Covid19 tedbirleri alınarak devam ediyor

Isparta'da elma hasadı Covid19 tedbirleri alınarak devam ediyor
ISPARTA
736 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA mobilya kampanyaları
İlimizin önemli tarımsal ürünlerinden biri olan #Elma nın hasat sezonun başlaması ve hasat sürecinin sağlıklı yürütülebilmesi için, 07.04.2020 tarihinde İl Hıfzıssıhha Kurulunun almış olduğu komisyon kararları ve Sayın Valimiz Ömer Seymenoğlu ’nun talimatları doğrultusunda #Covid19 tedbirleri kapsamında mevsimlik tarım işçilerimize ve soğuk hava depolarımıza yönelik denetimler, İl ve İlçe Müdürlüklerimiz tarafından aralıksız devam etmektedir.
Tarım işçilerinin özellikle #maske - #sosyalmesafe - #temizlik kuralları ve diğer kurallara uyulması konusunda bilgilendirme çalışmaları yapılarak, bu zorlu süreçte gıdaya erişim ve gıda arzında kesinti yaşanmaması için çalışmalarımız aralıksız sürdürülecektir.

Isparta İl Tarım ve Orman Müdürlüğü,

 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA egzoz tamiriISPARTA DÖNER SİPARİŞISPARTA NAYAN KUAFÖRISPARTA uygun avm, ISPARTA BAYAN KUAFÖRÜ, ISPARTA cam balkon, ısparta kasap, ISPARTA PERDE , ISPARTA bilgisayar servisi, ısparta  su arıtma cihazıISPARTA PREFABRİK EV, ISPARTA AKTAR, ISPARTA elektrikli bisiklet, ISPARTA sineklik, ISPARTA bilgisayar servisi, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA iç giyim, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR