GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA capa makinesi tamiriISPARTA BALIK SİPARİŞ

Isparta'da 7 yaşındaki çoklu organ yetmezliği hastası tedavi edildi

Isparta'da 7 yaşındaki çoklu organ yetmezliği hastası tedavi edildi
ISPARTA
271 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA ŞEHİR HASTANESİ BÜLTENİ

Hastanemiz acil servisine ateş, kusma ve bilinç bulanıklığı ile başvuran 7 yaşındaki hastamız Çocuk Yoğun Bakım Ünitesine yatırılarak tedavisine başlanmıştı. İlimizde Çocuk Yoğun Bakım Uzmanlığı alanında tek olan Dr Emine Akkuzu tarafından çoklu organ yetmezliği ve septik şok gibi ölüm oranı yüksek seyreden tanıyla takibi yapılan hastamız 14 günlük yatışı sonrasında şifa ile taburcu ederek sevdiklerinin yanına evine uğurladık. Hastamızın sağlığına kavuşmasının ardından babası Mümtaz Soysal Günay Isparta Şehir Hastanesi yönetimine, doktor ve sağlık personelimize teşekkürlerini sunmuştur. Biz de hastamıza sevdikleriyle sağlıklı ve uzun bir ömür dileriz.

Bir 6 kişi, ayakta duran insanlar, hastane ve iç mekan görseli olabilir
 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
türker kapındaISPARTA bilgisayar tamiriisparta oto ekspertizISPARTA egzoz tamiriISPARTA kozmetikISPARTA cam balkon, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA uygun avm, ısparta kasap, ISPARTA sineklik, ISPARTA iç giyim, ISPARTA BOYA MALZEMELERİsüpürge toz torbası
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR