GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA CAM BALKONISPARTA BALIK SİPARİŞ

Isparta'da 30 Ağustos Zafer Bayramı nasıl kutlanacak?

Isparta'da 30 Ağustos Zafer Bayramı nasıl kutlanacak?
ISPARTA
1036 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA mobilya kampanyaları
Zafer Bayramı 30 Ağustos 2020 Pazar günü kutlanacak. Ancak, Koronavirüs (Covid – 19) pandemisine karşı alınan tedbirler nedeniyle bu yıl ‘Geçit Töreni’ yapılmayacak. Bayram, sadece çelenk sunma töreni ile sınırlı kalacak.
 
30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetler Günü tüm yurtta olduğu gibi Isparta’da da kutlanacak.  Ancak, Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun temel taşı olan 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetler Günü’nün 98. Yıldönümü kutlamaları Koronavirüs pandemisi gölgesinde gerçekleştirilecek.

BU YIL GEÇİT TÖRENİ
YAPILMAYACAK!

Isparta Valiliği tarafından açıklanan resmi Bayram Kutlama Programında; Bu yılki kutlamalarda mümkün olduğu kadar insanların birbirlerine yaklaşmamalarını önleyecek tedbirler alındı. Bu doğrultuda, özellikle her bayram gerçekleştirilen ve insanların Hükümet caddesinin her iki tarafını doldurup gururla ve ilgiyle izledikleri geçit töreni bu yıl yapılmayacak.

SADECE CUMHURİYET CADDESİNDE
TÖREN DÜZENLENECEK

Isparta’da 30 Ağustos kutlamalarına ilişkin tören saat 10.00’da 15 Temmuz Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanında çelenk sunma ile başlayacak. Ardından günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yapılacak ve bayram sona erecek.
İşte Isparta Valiliği tarafından hazırlanan resmi Bayram Kutlama Programı:

ZAFER BAYRAMI’NIN 98. YILDÖNÜMÜ KUTLAMA PROGRAMI
(30 Ağustos 2020 Pazar)

ÇELENK SUNMA TÖRENİ
09.50 :        15 Temmuz Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı’nda Toplanma
10.00 :        Çelenklerin Sunulması
      Valilikv
      Garnizon Komutanlığıv
      Belediye Başkanlığıv
10.10 :        Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı
10.20 :        Şiirlerin Okunması
10.25 :        Bayramın Anlam ve Önemini Belirten Konuşmanın Yapılması.
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA BAYAN KUAFÖRÜ, ISPARTA cam balkon, ısparta kasap, ISPARTA PERDE , ISPARTA bilgisayar servisi, ısparta  su arıtma cihazıISPARTA çiğköfte siparişi , ISPARTA PREFABRİK EV, ISPARTA AKTAR, ISPARTA elektrikli bisiklet, ISPARTA sineklik, ISPARTA bilgisayar servisi, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA iç giyim, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR