GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA CAM BALKONISPARTA BALIK SİPARİŞ

Isparta'da 13 bin 700 öğrenci kendini bu sınavla test etti

Isparta'da 13 bin 700 öğrenci kendini bu sınavla test etti
ISPARTA
464 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA mobilya kampanyaları
Öğrenciler kendilerini test etti
Isparta Belediyesi, Milli Eğitim Müdürlüğü ve TÜGVA arasında ‘Eğitimde Başarıyı Artırma Projesi İşbirliği Protokolü’ kapsamında 14 Ocak 2020 Salı günü saat 09.00’da merkez ile birlikte 12 ilçe, 9 belde ve köylerde ortaokul ve lise öğrencilerinden oluşan 13 bin 700 öğrenciye yönelik deneme sınavı gerçekleştirildi.
Deneme sınavlarına katılım oldukça yoğun olarak gerçekleşirken, böyle bir sınav ile kendilerini test etme imkanı bulan öğrenciler Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen başta olmak üzere emeği geçen Milli Eğitim Müdürlüğü ve TÜGVA yetkililerine teşekkür etti.
Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, deneme sınavlarıyla öğrencilerin kendilerinin nerede olduklarını gördüklerini ve bundan sonraki çalışmalarını buna göre yön vererek devam ettireceklerine inandığını söylerken, MEM ve TÜGVA işbirliği ile gerçekleştirilen deneme sınavının sonuçlarının önümüzdeki günlerde açıklanacağını belirtti.
Bilindiği gibi geçen hafta Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’in katılımıyla, Isparta Valiliği İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Isparta Belediyesi ile Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) arasında ‘Eğitimde Başarıyı Artırma Projesi İşbirliği Protokolü’ imza töreni gerçekleştirilmişti.
Eğitimde başarıyı ve ölçme değerlendirmenin niteliğinin artırılmasına katkı sağlamanın amaçlandığı işbirliği protokolü kapsamında ortaokul ve lise son sınıfta bulunan öğrencilere yönelik Isparta’daki ilk deneme sınavı 212 okulda yaklaşık 13 bin 700 öğrenciye yönelik yapılmış oldu.
 
15-01-2020-deneme-sinavi-315-01-2020-deneme-sinavi-215-01-2020-deneme-sinavi-1
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA cam balkon, ISPARTA PERDE , ısparta  su arıtma cihazıISPARTA döner sipariş, ISPARTA iskender sipariş, ISPARTA çiğköfte siparişi , ISPARTA PREFABRİK EV, ISPARTA AKTAR, ISPARTA manav sipariş, ISPARTA elektrikli bisiklet, ISPARTA sineklik, ISPARTA bilgisayar servisi, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA iç giyim, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta ekran değişimi cam değişimiısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR