GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA OTO EKSPERTİZISPARTA BALIK SİPARİŞ

ISPARTA VALİSİ SEYMENOĞLU'NUN 6 MART MESAJI

ISPARTA VALİSİ SEYMENOĞLU'NUN 6 MART MESAJI
ISPARTA
G.Tarihi: 07.03.2021 01:36
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA VALİSİ ÖMER SEYMENOĞLU’NUN
“6 MART 1930 GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ÜN
ISPARTA’YI ZİYARETİ” İLE İLGİLİ MESAJI

Her zaman ve her yerde gücünü ve azmini Türk milletinin sağduyusundan, onun vatanseverliğinden aldığını ifade eden Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK, gerek Milli Mücadele yıllarında, gerekse Cumhuriyetimizin kuruluşundan sonra, yurt gezilerine çok önem vermiş, bu gezilerde bizzat halkın içine girmiş çeşitli konularda onların görüşlerini almış, kararlarını bu görüşlerin ışığı altında vermiş ve devrimlerini bu görüşlerle güçlendirmiştir.
Bu ziyaretler kapsamında Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK, 6 Mart 1930 Perşembe günü beraberindeki heyetle birlikte Eğirdir üzerinden ilimize teşrif ederek çeşitli heyetleri kabul etmiş ve dertlerini dinlemiştir. Isparta’nın halkını ve doğasını çok beğenmiş ve ziyaretinde sık sık dile getirmiştir.
Isparta halkı olarak 91 yıldır Mustafa Kemal ATATÜRK’ü ilimizde ağırlamanın gururunu büyük coşkuyla yaşıyor, onun çizdiği yoldan ve Cumhuriyet değerlerinden vazgeçmeden, birlik ve beraberlik ruhuyla, vatanımızı ve milletimizi çağdaş uygarlık seviyesinin üstüne çıkarma azmi ve kararlılığı ile Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ü minnet ve rahmetle anıyoruz.

Bir bir veya daha fazla kişi ve şunu diyen bir yazı 'IO2. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ün ilimizi teşriflerinin 91.yılı Kutlu Olsun 6 Mart 1930' görseli olabilir
 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
isparta-mobilya-magazasiisparta konteynerısparta gül lokumunidua Ispartaısparta gelinliknidua instagramnidua instagramnidua whatsAppısparta cam balkonısparta duşakabintürker kapındatürker kapındaISPARTA ONLİNE MAĞAZA AŞIŞVERİŞ SİTESİISPARTA AKTAR ISPARTA bilgisayar tamiriisparta oto ekspertizISPARTA egzoz tamiriISPARTA egzoz tamiriısparta bowling salonuISPARTA cam balkon, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA uygun avm, ısparta kasap, ISPARTA sineklik, ISPARTA iç giyim, ISPARTA BOYA MALZEMELERİsüpürge toz torbası
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR