GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA OTO EKSPERTİZ

Isparta Valisi Seymenoğlu'dan Şehit Ailesine Ziyaret

Isparta Valisi Seymenoğlu'dan Şehit Ailesine Ziyaret
ISPARTA
199 Okunma
0
Vali Ömer SEYMENOĞLU, Aksu İlçesinde ülkemizin bütünlüğü ve milletimizin birliği için 1993 yılında Mardin İlinde askerlik vazifesini yaparken şehit edilen Aziz Şehidimiz Er Yaşar KOCABAŞ’ın ilçede ikamet eden annesi Sayın Dudu KOCABAŞ’ı ikametinde ziyaret ederek taziye dileklerini iletti.
Şehidimizin ailesiyle bir süre sohbet eden Vali SEYMENOĞLU “Tüm şehitlerimize ve gazilerimize minnet borçluyuz. Sizler bizlere aziz şehitlerimizin emanetisiniz, sizin bu fedakarlıklarınıza karşılık verebilmek için her zaman yanınızdayız ve emrinizdeyiz.” dedi.

Bir 1 kişi ve açık hava görseli olabilir

Bir açık hava görseli olabilir

Bir açık hava görseli olabilir


 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
isparta-oyuncak-oyun-zeka-akil-oyunlariisparta-temizlik-sirketleriisparta-bilardo-bowling-eglence-alani-merkezitürker kapındaisparta-kasap-et-urunleri-mangal-alo-paket-siparisisparta-yazar-kasa-profilo-yetkili-teknik-servisiisparta-kasap-kurbanlikisparta-mobilya-imalatiisparta-marka-patent-tesciliisparta-marka-tescilISPARTA ONLİNE MAĞAZA AŞIŞVERİŞ SİTESİisparta-mobilya-magazasiisparta konteynerisparta-marka-tescilısparta gül lokumunidua Ispartaısparta gelinliknidua instagramnidua instagramnidua whatsAppısparta cam balkonısparta duşakabinISPARTA AKTAR ISPARTA bilgisayar tamiriISPARTA motosikletISPARTA egzoz tamiriISPARTA cam balkon, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA uygun avm, ısparta kasap, ISPARTA sineklik, ISPARTA iç giyim, ISPARTA BOYA MALZEMELERİsüpürge toz torbası
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR