GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA OTO EKSPERTİZ

BARIŞ KARATEPE TÜRKİYE BİRİNCİSİ

BARIŞ KARATEPE TÜRKİYE BİRİNCİSİ
ISPARTA
194 Okunma
0
BARIŞ KARATEPE TÜRKİYE BİRİNCİSİ
Türkiye Triatlon Federasyonu faaliyet programında yer alan Didim Triatlon yarışları 1-2 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirildi. yarışlara Runs N' Roses koşu grubu sporcuları katıldı.
Yarışlarda 20-24 Yaş kategorisinde mücadele eden Runs N' Roses koşu grubu ilimiz sporcusu Barış Karatepe elde ettiği derece ile Türkiye birincisi oldu.
Runs N' Roses koşu grubu kurucusu Kamil Gültepe ile birlikte sporcuları makamında ağırlayan İl Müdürümüz Murat Gevrek, Türkiye birincisi olan Barış Karatepe’yi tebrik, ederek başarılarının devamını diledi.
Ziyarette ayrıca İl Müdürlüğü ile Runs N' Roses koşu grubu arasında ilimizin tanıtımına katkı sağlayacak ulusal organizasyonların hayata geçirilmesi için fikir, alışverişinde bulunuldu.

Isparta Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü


Bir bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve şunu diyen bir yazı 'DİDİM triatlonu Dady 1-22 20 MAYIS 2' görseli olabilir

Bir bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar, oturan insanlar ve iç mekan görseli olabilir

Fotoğraf açıklaması yok.

 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
isparta-oyuncak-oyun-zeka-akil-oyunlariisparta-temizlik-sirketleriisparta-bilardo-bowling-eglence-alani-merkezitürker kapındaisparta-kasap-et-urunleri-mangal-alo-paket-siparisisparta-yazar-kasa-profilo-yetkili-teknik-servisiisparta-kasap-kurbanlikisparta-mobilya-imalatiisparta-marka-patent-tesciliisparta-marka-tescilISPARTA ONLİNE MAĞAZA AŞIŞVERİŞ SİTESİisparta-mobilya-magazasiisparta konteynerisparta-marka-tescilısparta gül lokumunidua Ispartaısparta gelinliknidua instagramnidua instagramnidua whatsAppısparta cam balkonısparta duşakabinISPARTA AKTAR ISPARTA bilgisayar tamiriISPARTA motosikletISPARTA egzoz tamiriISPARTA cam balkon, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA uygun avm, ısparta kasap, ISPARTA sineklik, ISPARTA iç giyim, ISPARTA BOYA MALZEMELERİsüpürge toz torbası
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR