GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA CAM BALKONISPARTA BALIK SİPARİŞ

Isparta Valisi Seymenoğlu Büyükgökçeli Köyünde...

Isparta Valisi Ömer Seymenoğlu köy ziyaretleri kapsamında merkeze bağlı Büyükgökçeli köyünü ziyaret ederek, vatandaşlar ile bir araya geldi.

Isparta Valisi Seymenoğlu Büyükgökçeli Köyünde...
ISPARTA
G.Tarihi: 24.01.2020 10:53
546 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA mobilya kampanyaları
Devlet Büyükgökçeli’de Köylünün Ayağına Gitti
24.01.2020


Köy ziyaretlerine devam eden Vali Ömer Seymenoğlu bu kapsamda merkeze bağlı Büyükgökçeli Köyünde vatandaşlarla bir araya geldi. Köy sosyal tesislerinde vatandaşların da yoğun katılım gösterdiği ziyarete kurum amirleri de katıldı.

Vali Seymenoğlu İl genelinde görev yapan 400 muhtar ile sık sık görüştüklerini belirterek, “Muhtarlarımız bizlerle veya daire müdürleriyle görüşerek köyünüzün talep ve ihtiyaçlarını ulaştırıyorlar. Bizler de gerek Köylere Hizmet Götürme Birliği üzerinden KÖYDES projesi yaparak gerekse İl Özel İdaresi'nin bütçesi üzerinden acil ihtiyaç olan yatırımları yapıyoruz” şeklinde konuştu.

Vali Seymenoğlu “Yaşlı veya  devletin hizmetlerine ulaşmada sıkıntı yaşayan vatandaşlarımız varsa onları yalnız bırakmamamız lazım. Sahipsiz, kimsesiz ve ihtiyaç sahibi vatandaşlara el birliği ile yardım edelim ve  onların sıkıntılarını giderelim” dedi.

Vali Seymenoğlu’nun vatandaşlara diğer bir uyarısı ise olası bir doğal afette hak kaybına uğramamaları adına tarım sigortası yaptırmaları konusunda oldu. Vali Seymenoğlu; “Topraklarınızın ve arazilerinizin mülkiyetiyeti sizin üzerinize ise mutlaka sigorta yaptırın. Olası bir doğal afetle karşılaşırsanız tespitini yaptırıp sigorta şirketlerinden o yılki maliyetinizi kurtaracak ödemelerinizi alabilirsiniz” dedi.

Tarım arazilerine zarar veren yaban hayvanları ile ilgili gelen şikayet üzerine konuşan Vali Seymenoğlu, vatandaşların kendi bahçelerinde ruhsatlı av tüfeği ve avcı belgesi ile millete zarar vermeden domuzu rahatlıkla avlayabileceklerini belirterek,  kaymakamlıklarının sürek avını desteklediğini belirtti.

Büyükgökçeli köyünde vatandaşların talep ve önerilerini de dinleyen Vali  Seymenoğlu iletilen taleplerin çözümü konusunda ilgili kurumların çalışma yapması talimatı verdi.
 
DJI-0813-CopyDJI-0821-CopyDSC-2201-CopyDSC-2206-CopyDSC-2209-CopyDSC-2212-CopyDSC-2234-CopyDSC-2244-CopyDSC-2251-CopyDSC-2256-CopyDSC-2263-CopyDSC-2274-Copy
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA cam balkon, ISPARTA PERDE , ısparta  su arıtma cihazıISPARTA döner sipariş, ISPARTA iskender sipariş, ISPARTA çocuk kreşi, ISPARTA çiğköfte siparişi , ISPARTA PREFABRİK EV, ISPARTA AKTAR, ISPARTA manav sipariş, ISPARTA elektrikli bisiklet, ISPARTA sineklik, ISPARTA bilgisayar servisi, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA iç giyim, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta ekran değişimi cam değişimiısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR