GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA OTO EKSPERTİZ

Isparta Valisi Ömer Seymenoğlu’nun 10 Kasım Atatürk’ü Anma Mesajı

Isparta Valisi Ömer Seymenoğlu’nun
10 Kasım Atatürk’ü Anma Mesajı
ISPARTA 0
Isparta Düğün Salonları
Isparta Valisi Ömer Seymenoğlu’nun
10 Kasım Atatürk’ü Anma Mesajı

   
Çağdaş Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu, başöğretmen, Türk milletinin büyük komutanı ve eşsiz devlet adamı Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ölümünün 82. yılında saygı ve özlemle anıyoruz.
 
Tüm yaşamını milletimizin bağımsızlığına ve çağdaş medeniyetler arasında yerini sağlamlaştırmasına adayan Atatürk, üstün vasıflarıyla sadece bize değil tüm dünyaya örnek olmuş bir devlet adamıdır.
 
10 Kasım Türk Milleti için yalnızca Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü anma günü değildir. Atatürk’ün Türkiye Cumhuriyeti için çizdiği idealleri gerçekleştirme konusunda yol alma günüdür. O’nun aydınlık yolundan azim ve kararlılıkla yürüdüğümüzü göstermek devletimize, demokrasiye, tam bağımsızlığa, insan hak ve özgürlüklerine sahip çıkma günüdür.
 
Atatürk'ün bizlere miras bıraktığı Cumhuriyetimizin yılmaz bekçileri olarak onun ilkelerine, modern bir ülke olma hedefine, bağımsızlık ve demokrasi ilkelerinden asla ödün vermeden, Atamıza olan kalbimizdeki derin sevgi ve inançla sürdüreceğimizi bir kez daha vurgulamak isteriz.
 
Bu düşüncelerle, Cumhuriyetimizin banisi Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, silah arkadaşlarını, vatanımız uğruna şehit ve gazi olan tüm kahramanlarımızı bir kez daha rahmetle, minnetle yâd ediyorum.
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
isparta-mobilya-magazasiisparta konteynerısparta gül lokumunidua Ispartaısparta gelinliknidua instagramnidua instagramnidua whatsAppısparta cam balkonısparta duşakabintürker kapındatürker kapındaISPARTA ONLİNE MAĞAZA AŞIŞVERİŞ SİTESİISPARTA AKTAR ISPARTA bilgisayar tamiriISPARTA egzoz tamiriISPARTA egzoz tamiriISPARTA cam balkon, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA uygun avm, ısparta kasap, ISPARTA sineklik, ISPARTA iç giyim, ISPARTA BOYA MALZEMELERİsüpürge toz torbası
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR