GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA bilgisayar tamiriISPARTA BALIK SİPARİŞ

Isparta Valisi Ömer Seymenoğlu’nun 10 Kasım Atatürk’ü Anma Mesajı

Isparta Valisi Ömer Seymenoğlu’nun
10 Kasım Atatürk’ü Anma Mesajı
ISPARTA
712 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA mobilya kampanyaları
Isparta Valisi Ömer Seymenoğlu’nun
10 Kasım Atatürk’ü Anma Mesajı

   
Çağdaş Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu, başöğretmen, Türk milletinin büyük komutanı ve eşsiz devlet adamı Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ölümünün 82. yılında saygı ve özlemle anıyoruz.
 
Tüm yaşamını milletimizin bağımsızlığına ve çağdaş medeniyetler arasında yerini sağlamlaştırmasına adayan Atatürk, üstün vasıflarıyla sadece bize değil tüm dünyaya örnek olmuş bir devlet adamıdır.
 
10 Kasım Türk Milleti için yalnızca Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü anma günü değildir. Atatürk’ün Türkiye Cumhuriyeti için çizdiği idealleri gerçekleştirme konusunda yol alma günüdür. O’nun aydınlık yolundan azim ve kararlılıkla yürüdüğümüzü göstermek devletimize, demokrasiye, tam bağımsızlığa, insan hak ve özgürlüklerine sahip çıkma günüdür.
 
Atatürk'ün bizlere miras bıraktığı Cumhuriyetimizin yılmaz bekçileri olarak onun ilkelerine, modern bir ülke olma hedefine, bağımsızlık ve demokrasi ilkelerinden asla ödün vermeden, Atamıza olan kalbimizdeki derin sevgi ve inançla sürdüreceğimizi bir kez daha vurgulamak isteriz.
 
Bu düşüncelerle, Cumhuriyetimizin banisi Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, silah arkadaşlarını, vatanımız uğruna şehit ve gazi olan tüm kahramanlarımızı bir kez daha rahmetle, minnetle yâd ediyorum.
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA aksesuarISPARTA AKTARISPARTA online avmISPARTA kozmetikISPARTA egzoz tamiriISPARTA DÖNER SİPARİŞISPARTA uygun avm, ISPARTA BAYAN KUAFÖRÜ, ISPARTA cam balkon, ısparta kasap, ISPARTA bilgisayar servisi, ısparta  su arıtma cihazıISPARTA elektrikli bisiklet, ISPARTA sineklik, ISPARTA bilgisayar servisi, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA iç giyim, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA TÜRKER AVMISPARTA prefabrik,
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR