isparta-haberISPARTA OTO EKSPERTİZisparta-corba-siparis-salonuISPARTA-mobilya-magazalariISPARTA-genc-odasi-bebek-cocuk-odasimobilya-magazalari

Haber: Isparta Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi'nden duyuru

Haber: Isparta Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi'nden duyuru
ISPARTA 0
ISPARTA DÜĞÜN SALONLARIISPARTA-TENTE-BRANDA
KAMUOYUNA DUYURU
Şehrimizde toplu taşıma alanında yapılan son fiyat ayarlaması sonrasında kamuoyunda oluşan tepkiler dolayısıyla Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi olarak aşağıdaki açıklamayı yapma ihtiyacı duyulmuştur. 
Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi olarak Isparta’mızda gerek öğrencilerimizin gerekse vatandaşlarımızın toplu taşımada en kaliteli hizmeti almaları noktasındaki gayretlerimizi aralıksız sürdürmekteyiz. Bu hizmetlerimizin verilmesi aşamasında belediyemiz pandemi süreci de dahil her noktada bizlere büyük destekler vermiş, toplu ulaşım hizmetimizi bugüne kadar kesintisiz sürdürebilmemiz için imkanlarını seferber etmiştir. 
Ancak son aylarda yaşanan ekonomik dalgalanma kamu hizmeti veren bizleri de derinden etkilemiş, her alanda olduğu gibi ulaşım alanında da yüksek maliyetler oluşturmuştur. 
Şehrimize en kaliteli hizmeti vermeye gayret gösterdiğimiz toplu taşımanın ana kalemlerini oluşturan mazottan, lastiğe, yedek parça bedeline, personel maliyetlerine, sigorta ve vergilerde fiyat artışları yaşanmıştır. 
Son 4 ayda akaryakıt fiyatları dünya piyasalarındaki artışa paralel ülkemizde de yüzde 94 oranında zamlanmıştır. Yine asgari ücrete yüzde 51, yedek parça, kasko, trafik sigortası ve girdi maliyetlerinde yüzde 100’ü aşan fiyat artışı görülmüştür. Bu da gelir-gider dengemizi bozmuş ve siz değerli vatandaşlarımıza hizmet götürme noktasında bizleri zor durumda bırakmıştır. 
Yukarıda açıklamış olduğumuz mücbir sebeplerden dolayı geldiğimiz noktada hizmetin sürdürülebilirliği için fiyat ayarlamasına gidilmesi kaçınılmaz olmuştur. 
Önemle vurgulamak isteriz ki; akaryakıta gelen yüzde 94 oranındaki zamma karşılık bilet fiyatlarına uygulanan fiyat artış oranı ise yüzde 36 seviyesindedir. Bunun en büyük nedeni ise aradaki farkın akaryakıt desteği olarak Isparta Belediyemiz tarafından bizlere verilmesidir.  
Maliyet artışlarının yanında bu bilet fiyatları enflasyona göre karşılaştırıldığında maliyet bakımından uygulanan en düşük fiyat olmuştur. 
Zaruriyet karşısında yapılan bu fiyat artışının vatandaşlarımız tarafından sağduyu ile karşılanmasını diliyoruz. 
Saygılarımızla… 
Isparta Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
isparta-kokorec-adana-durum-kofte-doner-ekmek-arasi-sucuk-alo-paket-siparis-doyum-bufe-isparta
isparta-pirlanta-yuzuk-kolye-alyans-ucuz-kampanya-koseoglu-kuyukculuk
isparta-perde-jaluzi-stor-fon-perde-firmalari
isparta-guzellik-merkezi-salonu-manikur-kalici-makyaj-protez-tirnak
isparta-cig-kofte-siparis-telefon
isparta-hatay-yoresel-urunler
isparta-gelinlik-tesettürlü gelinlik-makjaj-kiralama-bindalli-kaftan-
isparta-mobilya-dekorasyon-murfak-dolap-imalat
isparta-cam-imalatı-cift-cam-kampanya-fiyatlari
isparta-prefabrik-konut-ev-konteyner-ucuz-kampanya-fiyatlari
isparta-sarkuteri-yoresel-urunler-cig-sut-et
isparta-bali-izgara-ekmek-arasi-tava-restaurant
isparta-pizza-pasta-bogaca-tatli-simit-borek-siparis-telefon-pinoli-
isparta-gunes-elektrik-paneli
isparta-mobilya-ipek-muzaffer-tarik-karaca-divanev-manco-genc-cocuk-odasi-inegol-divanev-mobilya
isparta-ic-giyim
isparta-sanziman-hidrolik-direksiyon-tamiri
isparta-oto-muzik-sistemleri
isparta-pastane-yas-pasta-siparisi-baklava
ISPARTA iç giyim, isparta-dugun-salonları-bubble-kids
isparta-temizlik-sirketleriisparta-off-road-modifiye-oto-aksesuartürker kapındaisparta-mobilya-imalatiISPARTA ONLİNE MAĞAZA AŞIŞVERİŞ SİTESİısparta gül lokumuısparta cam balkonısparta duşakabinISPARTA bilgisayar tamiriISPARTA motosikletISPARTA egzoz tamiriISPARTA cam balkon, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA uygun avm, ısparta kasap, ISPARTA sineklik, ISPARTA BOYA MALZEMELERİsüpürge toz torbası
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR