GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA CAM BALKONISPARTA BALIK SİPARİŞ

Çok önemli duyuru! Isparta İl Hıfzıssıhha Kurulu kararları

Çok önemli duyuru! Isparta İl Hıfzıssıhha Kurulu kararları
ISPARTA
G.Tarihi: 25.03.2020 12:55
1146 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA mobilya kampanyaları
İl Hıfzıssıhha Kurul Kararı (Mart-2020)

Isparta İl Hıfzıssıhha Kurulu 20.03.2020 Cuma günü saat 10.00’da Vali Yardımcısı Ömer Faruk ATEŞ başkanlığında olağanüstü olarak toplandı.
Malumlarınız olduğu üzere Coronavirüs (Kovid-19) salgınından; vatandaşlarımızı korumak ve salgının yayılmasını engellemek amacıyla vatandaşların doğrudan temel ihtiyaçlarına yönelik olmayan insanların toplu olarak bulundukları başta bazı umuma açık yerlerin faaliyetlerinin geçici süreliğine durdurulması olmak üzere birçok tedbire başvurulmaktadır. Bu kapsamda alınan tedbirlere ilave olarak; sebze meyve başta olmak üzere vatandaşlarımızın temel ihtiyaçlarını karşıladıkları semt/mahalle pazarlarının faaliyetlerine devam etmesi, ancak vatandaşların toplu olarak bulundukları/bulunabilecekleri “ ÇAY OCAKLARI'', ''KAHVEHANELER'' ,''OTOPAZARLAR'' ve “HAYVAN PAZARLARI'' nın faaliyetlerinin geçici bir süreliğine durdurulması gerekmektedir.

Isparta Valimiz Ömer SEYMENOĞLU başkanlığında Yeni 2019-nCoV Hastalığı ile ilgili 22 Mart 2020 Pazar günü saat 10:00 da toplanan İl Hıfsızsıhha Kurunun almış olduğu kararlar .
 
000100020003


 
00010002000300040005

 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA cam balkon, ISPARTA PERDE , ısparta  su arıtma cihazıISPARTA döner sipariş, ISPARTA iskender sipariş, ISPARTA çocuk kreşi, ISPARTA çiğköfte siparişi , ISPARTA PREFABRİK EV, ISPARTA AKTAR, ISPARTA manav sipariş, ISPARTA elektrikli bisiklet, ISPARTA sineklik, ISPARTA bilgisayar servisi, ISPARTA bilgisayar aksesuarları, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA iç giyim, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta ekran değişimi cam değişimiısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR