GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA CAM BALKONISPARTA BALIK SİPARİŞ

BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNZİ GÜÇLENDİRİN: İŞTE ISPARTA'NIN VİTAMİN DEPOSU ŞİFA KAYNAĞI

BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNZİ GÜÇLENDİRİN: İŞTE ISPARTA'NIN VİTAMİN DEPOSU ŞİFA KAYNAĞI
ISPARTA
G.Tarihi: 13.10.2020 12:27
974 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA mobilya kampanyaları
Virüslere, bakterilere, salgın hastalıklara karşı tek çözüm sağlıklı beslenmek! Güçlü bir bağışıklık sistemi için neler yapabiliriz?
Isparta'da virüslere karşı kalkan olacak ve bağışıklık sistemininiz güçlendiren takviye gıdalar,bitkisel ürünler Nane Limon Aktar'da.

Baharatlar, Bitkisel Çaylar, Propolis, Karakovan, Kestane Balı, Takviye Gıda ürünleri vs...

Adres: Pirimehmet mahallesi 1740. Sk. No:16 ISPARTA
Telefon: (0246) 232 69 69
 Whatsapp : 0 554 134 34 58


Peki, bağışıklık sistemi nedir, nasıl çalışır? 
Bağışıklık sistemi vücudu hastalıklara karşı koruyan kusursuz bir koruma kalkanıdır. Vücuda girmeye çalışan virüs, parazit, bakteri, toksin, diğer yabancı maddeler ve mikro organizmaları tanır, yararlı ve zararlı diye ayrıştırır, zararlı gördüklerini yok eder. Çok hassas ve karmaşık bir işleyişe sahip olan bağışıklık sistemi, diğer her sistem gibi iç veya dış birçok etkenden ötürü güçlenip zayıflar, hatta çöküp tamamen işlevsiz hale de gelebilir. Covid-19 pandemisi boyunca bilim insanlarının en çok üzerinde durduğu konulardan biri bu hayati fonksiyonlarından dolayı bağışıklık sistemi olmuştur.

Bağışıklık sisteminin güçlü ve sağlıklı olması, enfeksiyon ve hastalığı önlemenin adeta anahtarıdır. Bu nedenle bağışıklık sistemini güçlü tutmak, özellikle içinden geçmekte olduğumuz küresel pandemi sürecinde ayrı bir önem ve değer kazanmaktadır. Hiç şüphesiz güçlü bir bağışıklık sistemi için olmazsa olmaz şartlar; düzenli ve yeterli uyku, dengeli ve sağlıklı beslenme, stresten uzak insani bir yaşam tarzı ve düzenli egzersizdir.

DSC3313-Copy

DSC3354-Copy

DSC3306-Copy

DSC3305-Copy

DSC3357-Copy

DSC3355-Copy

DSC3324-Copy

DSC0770-Copy

DSC3315-Copy

e313d363-7f4e-4dd4-8277-27cf56d2afa3


 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA egzoz tamiriISPARTA DÖNER SİPARİŞISPARTA NAYAN KUAFÖRISPARTA uygun avm, ISPARTA BAYAN KUAFÖRÜ, ISPARTA cam balkon, ısparta kasap, ISPARTA PERDE , ISPARTA bilgisayar servisi, ısparta  su arıtma cihazıISPARTA PREFABRİK EV, ISPARTA AKTAR, ISPARTA elektrikli bisiklet, ISPARTA sineklik, ISPARTA bilgisayar servisi, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA iç giyim, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR