GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA CAM BALKONISPARTA BALIK SİPARİŞ

YALVAÇ BELEDİYE KADEMESİ YAKINDA TAŞINACAK

YALVAÇ BELEDİYE KADEMESİ YAKINDA TAŞINACAK
TÜRKİYE
1482 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA mobilya kampanyaları
BELEDİYE BÜLTENİ

YALVAÇ BELEDİYE KADEMESİ YAKINDA TAŞINACAK

Yalvaç Belediyesi yeni kademesinin yapım çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.
Yalvaç Belediyesi Sosyal Konut Projesi’nin yapılacağı alanda bulunan belediye kademesinin yeni yerine taşınma çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Yeni kademe Akköprü’de bulunan şantiye alanına inşa ediliyor. Yeni kademe alanında belediyenin muhtelif müdürlüklerine ait depolar, yeni araçlara uygun garajlar ve marangozluk, elektrik ve demirci atölyeleri bulunacak. Konuyla ilgili olarak Yalvaç Belediye Başkanı Av. Halil Hilmi TÜTÜNCÜ “Yeni Belediye kademesi ilçenin her türlü ihtiyacını karşılamaya yönelik olarak en modern şekilde inşa ediliyor. Yeni kademeyi özellikle eski kadememizdeki eksiklikleri de giderecek şekilde yapıyoruz. Yeni yerimizde esas olarak hedeflediğimiz şey belediyenin dışa bağımlılığını en az seviyeye düşürmek. Mümkün olduğunca belediye işlerimiz için elzem olan marangozluk, demir ve tamir atölyelerimizle kendi yağımızla kavrulup tasarruf yapmayı amaçlıyoruz” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Görüntünün olası içeriği: gökyüzü, bulut, ağaç ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: gökyüzü, bulut, köprü ve açık hava
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA uygun avm, ISPARTA BAYAN KUAFÖRÜ, ISPARTA cam balkon, ısparta kasap, ISPARTA PERDE , ISPARTA bilgisayar servisi, ısparta  su arıtma cihazıISPARTA çiğköfte siparişi , ISPARTA PREFABRİK EV, ISPARTA AKTAR, ISPARTA elektrikli bisiklet, ISPARTA sineklik, ISPARTA bilgisayar servisi, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA iç giyim, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR