GÜCÜ ETKİSİNDE
isparta-mobilyaISPARTA OTO EKSPERTİZ

Senir Güçlü Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi

Senir Güçlü Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi
TÜRKİYE
139 Okunma
0
ISPARTA DÜĞÜN SALONLARIISPARTA-TENTE-BRANDA
Isparta’da göreve geldiği günden itibaren kadınların kooperatifleşerek ekonomik faaliyetlere katılmasına büyük önem veren ve her fırsatta kadınları buna teşvik eden Vali Ömer Seymenoğlu yeni kurulan Senir Güçlü Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi başkan ve üyeleriyle bir araya geldi.
Konuklarına kooperatiflerinin hayırlı olması temennisinde bulunan Vali Seymenoğlu kadınların ekonomik faaliyetlerde biz de varız demelerinin kendisini çok mutlu ettiğini belirterek her zaman olduğu gibi kadın kooperatiflerini desteklemeye devam edeceklerini söyledi.
Senir Güçlü Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi Başkanı Şerife Dündar ise beldelerinde çokça yetiştirilen gül ve lavanta ürünleri başta olmak üzere üyelerince hazırlanan yöresel gıdaların satışını yaparak gelir elde etmeyi amaçladıklarını belirterek kendilerine her türlü desteği sunan Vali Seymenoğlu’na teşekkür ettiler.
 
 
imageimage
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.