isparta-mobilyaISPARTA OTO EKSPERTİZisparta-corba-siparis-salonu

Isparta Haber: ISUBÜ, 2021 Yılı Erasmus+ Mesleki Eğitimde İşbirliği Projesine Ortak Oldu

Isparta Haber: ISUBÜ, 2021 Yılı Erasmus+ Mesleki Eğitimde İşbirliği Projesine Ortak Oldu
TÜRKİYE
108 Okunma
0
ISPARTA DÜĞÜN SALONLARIISPARTA-TENTE-BRANDA
ISUBÜ, 2021 Yılı Erasmus+ Mesleki Eğitimde İşbirliği Projesine Ortak Oldu
2021 yılı Erasmus+ Mesleki Eğitimde İşbirliği Ortaklıkları faaliyeti kapsamında sunulan 125 proje teklifinden 21 proje hibe desteği almaya hak kazanmıştır. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nin koordinatör kurum olduğu 2021-1-TR01-KA220-VET-000024977 numaralı ve “Encouraging Young Farmers to Produce Compost for Healthy Soil and Organic Food Using Innovative Solutions” başlıklı proje 167,985.00 Euro bütçeyle desteklenmeye değer bulunmuştur. Projenin ortakları arasında Çanakkale Teknoloji Geliştirme Bölgesi A.Ş., Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi, Isparta Uygulamali Bilimler Üniversitesi, VšĮ "Žiedinė ekonomika" (Litvanya) ve Unıversıdad Politecnica De Cartagena (İspanya) bulunmaktadır. İki yıl sürecek olan projeyle genç çiftçilere tarımsal atık değerlendirme ve kompostlama yöntemlerini öğretmek, bu sayede toprak sağlığının ve organik üretimin iyileştirilmesine katkıda bulunmak amaçlanmaktadır. Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesinin ortak olarak yer aldığı projede Prof Dr Kamil Ekinci, Ziraat yüksek mühendisi Emine Ekinci ve Barbaros S. Kumbul araştırmacı olarak yer almaktadır.

ISUBÜ
 
 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
isparta-mobilya-ipek-muzaffer-tarik-karaca-divanev-manco-genc-cocuk-odasi-inegol-divanev-mobilya
isparta-gunes-elektrik-paneli
isparta-ic-giyim
isparta-sanziman-hidrolik-direksiyon-tamiri
isparta-tursu-salgam-suyu-salca-cigkofte
isparta-balikci-restoran-siparis-telefon
isparta-dugun-nisan-kina-organizasyon-ucuz-etkinlik-salonu
isparta-oto-muzik-sistemleri
isparta-prefabrik-ev-konteyner-fiyatlari
isparta-pastane-yas-pasta-siparisi-baklava
isparta-dugun-salonları-bubble-kids
isparta-temizlik-sirketleriisparta-off-road-modifiye-oto-aksesuarisparta-bilardo-bowling-eglence-alani-merkezitürker kapındaisparta-mobilya-imalatiISPARTA ONLİNE MAĞAZA AŞIŞVERİŞ SİTESİısparta gül lokumuısparta cam balkonısparta duşakabinISPARTA bilgisayar tamiriISPARTA motosikletISPARTA egzoz tamiriISPARTA cam balkon, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA uygun avm, ısparta kasap, ISPARTA sineklik, ISPARTA iç giyim, ISPARTA BOYA MALZEMELERİsüpürge toz torbası
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR