GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA OTO EKSPERTİZ

Eğirdir'de Arazi Çalışmalarını Denetledi

Eğirdir'de Arazi Çalışmalarını Denetledi
TÜRKİYE
107 Okunma
0
Orman Bölge Müdürümüz Eğirdir İşletmesinde Arazi Çalışmalarını Denetledi
Isparta Orman Bölge Müdürümüz Refik Ulusoy, Eğirdir Orman İşletme Müdürlüğü, Aşağı Gökdere ve Yukarı Gökdere Orman İşletme Şefliklerinde tohumdan gençleştirme sahaları ve Aşağı Gökdere yangın ekibinde incelemelerde bulundu.
Isparta Orman Bölge Müdürümüz Refik Ulusoy’a Eğirdir İşletme Müdürü Fevzi Ceylani, Aşağı Gökdere İşletme Şefi ve Orman Muhafaza Memurları eşlik etti
Orman Bölge Müdürümüz Eğirdir İşletme Müdürlüğü 2021 yılı kızılçam gençleştirme programında bulunan tohumdan gençleştirme sahalarında değerlendirmelerde bulunarak; Ormanların sürekliliğini ve dinamik yapıya kavuşmasını sağlamak için, gençleştirme çalışmalarının çok önem arz ettiğini ifade ederek, inceleme yapılan sahalarda çimlenme sonuçlarının gayet başarılı olduğu, bu aşamadan sonra sahaların takip edilerek öncelikle korunmasının sağlanması, sonbaharda ihtiyaç duyulması halinde tohum takviyesi yapılması ve diğer teknik müdahaleler konusunda talimatta bulundu.
Isparta Orman Bölge Müdürümüz Refik Ulusoy daha sonra Aşağı Gökdere İşletme Şefliği Yangın ekip binasını da ziyaret ederek, yangın söndürme ekibinde görevli personele yapmaları gerekenleri talimatlayarak talepleriyle ilgili değerlendirme yaptı.
Bölge Müdürümüz çalışmalarda emeği geçen tüm personele teşekkür ederek, Orman Teşkilatımız ve Bölge Müdürlüğümüz adına yangınsız ve sağlıklı bir yıl diledi.

Isparta Orman Bölge Müdürlüğü

Bir 3 kişi, ayakta duran insanlar, açık hava ve ağaç görseli olabilir

Bir doğa görseli olabilir

Bir doğa görseli olabilir

Bir 2 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilir
 Bir bir veya daha fazla kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

Bir 3 kişi, ayakta duran insanlar, açık hava ve ağaç görseli olabilir
Bir doğa görseli olabilir
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
isparta-oyuncak-oyun-zeka-akil-oyunlariisparta-temizlik-sirketleriisparta-bilardo-bowling-eglence-alani-merkezitürker kapındaisparta-kasap-et-urunleri-mangal-alo-paket-siparisisparta-yazar-kasa-profilo-yetkili-teknik-servisiisparta-kasap-kurbanlikisparta-mobilya-imalatiisparta-marka-patent-tesciliisparta-marka-tescilISPARTA ONLİNE MAĞAZA AŞIŞVERİŞ SİTESİisparta-mobilya-magazasiisparta konteynerisparta-marka-tescilısparta gül lokumunidua Ispartaısparta gelinliknidua instagramnidua instagramnidua whatsAppısparta cam balkonısparta duşakabinISPARTA AKTAR ISPARTA bilgisayar tamiriISPARTA motosikletISPARTA egzoz tamiriISPARTA cam balkon, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA uygun avm, ısparta kasap, ISPARTA sineklik, ISPARTA iç giyim, ISPARTA BOYA MALZEMELERİsüpürge toz torbası
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR