GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA OTO EKSPERTİZ

ISPARTA MİLLETVEKİLLERİMİZE TBMM'de TEŞEKKÜR ZİYARETİ

ISPARTA MİLLETVEKİLLERİMİZE TBMM'de TEŞEKKÜR ZİYARETİ
TÜRKİYE
85 Okunma
0
ISPARTA MİLLETVEKİLLERİMİZE TBMM'de TEŞEKKÜR ZİYARETİ
Eğirdir Belediye Başkanı Veli GÖK beraberinde AK Parti İlçe Başkanı Mevlüt Doğanay ve Yönetimi, İl Genel Meclisi Üyeleri ve Belediye Meclisi Üyeleri ile birlikte tam kadro teşekkür ziyaretinde bulundular. TBMM Başkanvekili Isparta Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç, Isparta Milletvekili Recep Özel ve Isparta Milletvekili Mehmet Uğur Gökgöz'ü mecliste ayrı ayrı ziyaret eden Başkan GÖK ve beraberindeki heyet İlçemize 2 yıl içerisinde kazandırılan yatırımlar ve bundan sonra yapılacak projeler için teşekkür ettiler. AK Parti Isparta Milletvekillerimiz bundan sonraki gercekleşecek yatırım ve projelerdede Eğirdir'in yanında olacaklarını ifade ederek ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Eğirdir Belediyesi 
 
Bir 1 kişi, oturuyor, ayakta ve iç mekan görseli olabilir

Bir 2 kişi, ayakta duran insanlar, oturan insanlar ve iç mekan görseli olabilir

Bir bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir

Bir 2 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

Bir bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir

Bir 4 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

Bir 2 kişi, oturan insanlar, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir

Bir 1 kişi ve ayakta görseli olabilir

Bir 1 kişi ve ayakta görseli olabilir

Bir 9 kişi ve oturan insanlar görseli olabilir

 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
isparta-oyuncak-oyun-zeka-akil-oyunlariisparta-temizlik-sirketleriisparta-bilardo-bowling-eglence-alani-merkezitürker kapındaisparta-kasap-et-urunleri-mangal-alo-paket-siparisisparta-yazar-kasa-profilo-yetkili-teknik-servisiisparta-kasap-kurbanlikisparta-mobilya-imalatiisparta-marka-patent-tesciliisparta-marka-tescilISPARTA ONLİNE MAĞAZA AŞIŞVERİŞ SİTESİisparta-mobilya-magazasiisparta konteynerisparta-marka-tescilısparta gül lokumunidua Ispartaısparta gelinliknidua instagramnidua instagramnidua whatsAppısparta cam balkonısparta duşakabinISPARTA AKTAR ISPARTA bilgisayar tamiriISPARTA motosikletISPARTA egzoz tamiriISPARTA cam balkon, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA uygun avm, ısparta kasap, ISPARTA sineklik, ISPARTA iç giyim, ISPARTA BOYA MALZEMELERİsüpürge toz torbası
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR