GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA bilgisayar tamiriISPARTA BALIK SİPARİŞ

​Vali Seymenoğlu Başkanlığında Pandemi Süreci Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

​Vali Seymenoğlu Başkanlığında Pandemi Süreci Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi
ISPARTA
G.Tarihi: 12.11.2020 17:32
755 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA mobilya kampanyaları
Vali Seymenoğlu Başkanlığında Pandemi Süreci Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

Isparta Valiliği’nde gerçekleşen toplantıya Vali Ömer Seymenoğlu’nun yanı sıra İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Karakaya, Isparta il merkezinde bulunan kamu, üniversite hastanelerinin ve özel hastanelerin başhekimleri katıldı.

Isparta genelinde salgınla mücadele kapsamında yürütülen çalışmaların değerlendirildiği toplantıda, alınan tedbirler, yapılan denetimler, filyasyon ve izolasyon takip çalışmaları ile hastanelerin genel durumları değerlendirildi. Ardından İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Karakaya il genelindeki pandemi seyri hakkında bir sunum gerçekleştirdi. Sunumundan sonra toplantıya katılan tüm sağlık yetkilileri tek tek söz alarak mevcut durum ve oluşabilecek durumlarla ilgili görüş ve önerilerini ilettiler.

Toplantıdaki konuşmasında il genelinde artan vaka ve hasta sayılarına dikkat çekerek ilimizde bir artış trendinin söz konusu olduğunun altını çizen Vali Seymenoğlu, il olarak şu anda çok kötü bir durumda olunmadığını ancak artışın bu hızla devam etmesi durumunda sorunlar yaşanabileceğine vurgu yaparak tüm vatandaşların belirlenen kurallara sıkı sıkıya bağlı kalmalarını istedi.

Vali Seymenoğlu sözlerinin sonunda pandemi başından beri büyük bir özveriyle görev yapan sağlık çalışanlarına başhekimler aracılığıyla selamlarını ileterek teşekkür etti.

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, takım elbise ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, masa, oturma odası ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, oturuyor, masa ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, oturan insanlar, masa ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, oturan insanlar, masa ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: oturan insanlar, masa ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, oturan insanlar, masa ve iç mekan

 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA PIRLANTAISPARTA aksesuarISPARTA AKTARISPARTA online avmISPARTA kozmetikISPARTA egzoz tamiriISPARTA DÖNER SİPARİŞISPARTA uygun avm, ISPARTA BAYAN KUAFÖRÜ, ISPARTA cam balkon, ısparta kasap, ISPARTA bilgisayar servisi, ısparta  su arıtma cihazıISPARTA elektrikli bisiklet, ISPARTA sineklik, ISPARTA bilgisayar servisi, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA iç giyim, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA TÜRKER AVMISPARTA prefabrik,
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR