GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA OTO EKSPERTİZ

Isparta MEM ile EYUDER Arasında Eğitimde İşbirliği Protokolü İmzalandı

Isparta MEM ile EYUDER Arasında Eğitimde İşbirliği Protokolü İmzalandı
ISPARTA 0
Isparta Düğün Salonları
Müdürlüğümüz ile EYUDER Arasında Eğitimde İşbirliği Protokolü İmzalandı

İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz ile Eğitim Yöneticileri ve Uzmanları Derneği (EYUDER) arasında eğitim öğretim çalışmalarına yönelik gerçekleştirilecek eğitimlerin planlanması, projelerin hazırlanması, seminer, konferans, sunum ve faaliyetlerin düzenlenmesine yönelik protokol imzalandı. İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ömer YILMAZ ve EYUDER Başkanı Adem ÇİLEK tarafından imzalanan protokolün amacı, ilimizdeki okullarda kurumlarda yönetici, öğretmen, öğrenci ve velilere yönelik alanlarında uzman kişilerin rehberlik etmesi ve katkı sağlaması konularında taraflar arasında iş birliği sağlanmasıdır.

ISPARTA MEM

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, oturuyor, takım elbise ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, takım elbise ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, takım elbise ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar, ayakkabılar, takım elbise ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, ayakta, takım elbise ve açık hava

 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
isparta-mobilya-magazasiisparta konteynerısparta gül lokumunidua Ispartaısparta gelinliknidua instagramnidua instagramnidua whatsAppısparta cam balkonısparta duşakabintürker kapındatürker kapındaISPARTA ONLİNE MAĞAZA AŞIŞVERİŞ SİTESİISPARTA AKTAR ISPARTA bilgisayar tamiriISPARTA egzoz tamiriISPARTA egzoz tamiriISPARTA cam balkon, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA uygun avm, ısparta kasap, ISPARTA sineklik, ISPARTA iç giyim, ISPARTA BOYA MALZEMELERİsüpürge toz torbası
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR