GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA CAM BALKONISPARTA BALIK SİPARİŞ

​Süleyman Demirel Üniversitesi Öğrenci Konseyi’nden eğitime destek

​Süleyman Demirel Üniversitesi Öğrenci Konseyi’nden eğitime destek
ISPARTA
745 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA mobilya kampanyaları
Süleyman Demirel Üniversitesi Öğrenci Konseyi’nden eğitime destek.
Sdü Öğrenci Konseyi olarak Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya Selçuk'un okullar başladığında ilk gün ilk teneffüsun 40 dakika olacağını açıklamasıyla başlayan kampanyaya biz de Süleyman Demirel Üniversitesi Öğrenci Konseyi formalarımızla katkıda bulunmak istediğimizi belirtmiştik. Isparta İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Ömer Yılmaz ile yaptığımız görüşme sonucunda Yakaören İlkokulu ve Deregümrü İlkokullarında anaokulu ve 1. sınıf arkadaşlarımızın hem yeni eğitim öğretim dönemlerini kutladık hem de Öğrenci Konseyi formalarımızı kendilerine hediye ettik. Üniversitemizi tanıtıp kısa sohbet ettikten sonra kendilerine iyi dersler dileğinde bulunup vedalaştık. Bize bu imkanı tanıyan Milli Eğitim Bakanlığımıza ve Isparta İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ömer Yılmaz'a teşekkür ederiz. 

Isparta İl Millî Eğitim Müdürlüğü 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA egzoz tamiriISPARTA DÖNER SİPARİŞISPARTA NAYAN KUAFÖRISPARTA uygun avm, ISPARTA BAYAN KUAFÖRÜ, ISPARTA cam balkon, ısparta kasap, ISPARTA PERDE , ISPARTA bilgisayar servisi, ısparta  su arıtma cihazıISPARTA PREFABRİK EV, ISPARTA AKTAR, ISPARTA elektrikli bisiklet, ISPARTA sineklik, ISPARTA bilgisayar servisi, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA iç giyim, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR