GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA bilgisayar tamiriISPARTA BALIK SİPARİŞ

SDÜ’nün Yabancı Uyruklu Doktora Öğrencisinin mezuniyet sevinci

SDÜ’nün Yabancı Uyruklu Doktora Öğrencisinin mezuniyet sevinci
ISPARTA
G.Tarihi: 20.10.2020 22:13
1045 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA mobilya kampanyaları
SDÜ’nün Yabancı Uyruklu Doktora Öğrencisi Ergin Kala Mezun Oldu
Dünyanın farklı ülkelerinden, kıtalarından ve değişik coğrafyalardan gelen binlerce yabancı uyruklu öğrenciye eğitim veren Süleyman Demirel üniversitesi, bir uluslararası öğrencisini daha mezun etti.

Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Anabilim Dalında doktora öğrencisi olan ve başarılı bir şekilde mezun olmaya hak kazanan Kosova vatandaşı Ergin Kala, diplomasını, Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Murat Ali Dulupçu’nun elinden aldı.

Kala’nın Kosova ve Balkanlar’da üniversitemizin fahri temsilcisi olduğunu belirten Prof. Dr. Dulupçu, her iki ülke için yapılacak olan her müspet faaliyete katkı sağlamaya gayret göstereceğini ifade etti. Üniversitemiz bilimsel ve uluslararası öğrenci hareketliliği bakımından Balkan coğrafyasının önemli bir yeri olduğu ifade edilerek yeni yaklaşımları konusunda fikir alışverişinde bulunuldu.

Daha önce Kosova Kamu Yönetimi Bakan Danışmanı ve Kosova Demokratik Türk Partisi Finans Sorumluluğu görevlerini yürüten Ergin Kala, şuanda da Kamu İhale Kurumu Başkan Yardımcısı olarak görev yapıyor.

Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA PIRLANTAISPARTA aksesuarISPARTA AKTARISPARTA online avmISPARTA kozmetikISPARTA egzoz tamiriISPARTA DÖNER SİPARİŞISPARTA uygun avm, ISPARTA BAYAN KUAFÖRÜ, ISPARTA cam balkon, ısparta kasap, ISPARTA bilgisayar servisi, ısparta  su arıtma cihazıISPARTA elektrikli bisiklet, ISPARTA sineklik, ISPARTA bilgisayar servisi, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA iç giyim, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA TÜRKER AVMISPARTA prefabrik,
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR