isparta-iyas-marketisparta-oto-ekspertiz
Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek Yetenek Yarışması’nın İl Birincileri Belli Oldu
ISPARTA 0
ISPARTA DÜĞÜN SALONLARIisparta-oto-ekspertiz-raporuISPARTA-TENTE-BRANDA
Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek Yetenek Yarışması’nın İl Birincileri Belli Oldu

Yeşilay ve T.C. Millî Eğitim Bakanlığı iş birliğiyle düzenlenen Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek Yetenek Yarışması'nın il ödül töreni, İl Milli Eğitim Müdürü Erhan BAYDUR ve Yeşilay Isparta Şube Başkanı Fatih Hakkı MEYDAN'ın katılımıyla gerçekleştirildi.

Yarışma, ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerinin katılımına açıktı. Edebi ve görsel olmak üzere iki kategoride bağımlılık konulu eserler değerlendirildi. İl değerlendirmeleri sonucunda Türkiye finaline gitmeye hak kazanan öğrenciler ödüllendirildi. Ödül töreninde dereceye giren 6 eser sahibine ödülleri takdim edildi. İl birincileri, 5 bin TL ödülün sahibi oldu.

Ödüller, İl Milli Eğitim Müdürü Erhan Baydur ve Yeşilay Isparta Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Hakkı MEYDAN tarafından takdim edildi.

Yeşilay Isparta Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı, öğrencilerin yarışmaya gösterdiği ilgiden memnuniyet duyduklarını belirterek şunları söyledi: "Amacımız gençlerin sadece Yeşilay’ın değerlerine sahip olmaları değil; aynı zamanda bizim için de ilham olacak eserleri bir araya getirmek. Çocuklarımız ve gençlerimiz berrak zihinleriyle farklı bakış açıları sunuyor; her yıl ödül almasa da birçok eserle fikirlerimizin geliştirmesine katkı sağlıyor. Başvuru rakamlarının gençlerle ilgili hedefimize ulaştığımızı gösterdiğini sevinerek ve gururla söyleyebiliriz. Önümüzdeki yıllarda daha fazla çocuğumuza ve gencimize ulaşacağımıza eminiz. Yarışmamıza katılan tüm öğrencilerimize süreçteki katkılarından dolayı İl Millî Eğitim Müdürlüklerine ve çocuklarımızı teşvik eden, yol gösteren öğretmenlerimize teşekkür ederiz."

Görsel Eser İlkokul - Elif Çelik / Yalvaç Bilim ve Sanat Merkezi
Ortaokul - Ayşenur Tokur / Yahya Kemal Beyatlı Ortaokulu
Lise - Özge Tatbak / Gönen Anadolu Lisesi
Edebi Eser İlkokul - Ahsen Zehra Şenyılmaz / Atatürk İlkokulu
Ortaokul - Yağmur Kıral / Şehit Burhan Açıkkol Ortaokulu
Lise - Münire Kaygısız / Şarkikaraağaç Anadolu İmam Hatip Lisesi

Bir 5 kişi ve yazı görseli olabilir

Bir 4 kişi ve yazı görseli olabilir

Bir 3 kişi ve yazı görseli olabilir

Bir 5 kişi ve yazı görseli olabilir

Bir 14 kişi, ders çalışan insanlar ve yazı görseli olabilir

Bir 3 kişi, kürsü ve yazı görseli olabilir

Bir 9 kişi, ders çalışan insanlar ve yazı görseli olabilir

Bir 2 kişi ve yazı görseli olabilir

Bir 14 kişi ve yazı görseli olabilir
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.