GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA OTO EKSPERTİZISPARTA BALIK SİPARİŞ

Kaymakam Erdoğan, istek ve ihtiyaçlarını yerinde dinledi

Isparta ilçe haberleri

Kaymakam Erdoğan, istek ve ihtiyaçlarını yerinde dinledi
ISPARTA 0
Isparta Düğün Salonları
Sayın kaymakamımız Zikrullah ERDOĞAN, İlçemiz Küçükkabaca Köyünde hane ziyaretlerinde bulunarak vatandaşlarımızın istek ve ihtiyaçlarını yerinde dinledi.
Sayın Kaymakamımız Zikrullah ERDOĞAN hane ziyaretleri kapsamında İlçemiz Küçükkabaca Köyünde ikamet eden ailelerimizi ziyaret etti.Ziyaretleri sırasında vatandaşlarımızla sohbet ederek onların istek ve ihtiyaçlarını dinledi.Vatandaşlarımıza Devletimizin kapısı olan Kaymakamlığımızın her zaman açık olduğunu bir kez daha belirten Kaymakamımız Zikrullah ERDOĞAN herkesin derdine elinden geldiğince yardımcı olacağını belirtti.

Uluborlu Kaymakamlığı

Bir 1 kişi, ayakta, oturuyor ve iç mekan görseli olabilir

Bir bir veya daha fazla kişi, oturan insanlar ve iç mekan görseli olabilir

Bir 1 kişi, oturuyor, ayakta ve açık hava görseli olabilir

Bir 1 kişi, ayakta ve iç mekan görseli olabilir

Bir bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilir

Bir çocuk ve sokak görseli olabilir

Bir bir veya daha fazla kişi, oturan insanlar, ağaç ve açık hava görseli olabilir


 

 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
isparta-mobilya-magazasiisparta konteynerısparta gül lokumunidua Ispartaısparta gelinliknidua instagramnidua instagramnidua whatsAppısparta cam balkonısparta duşakabintürker kapındatürker kapındaISPARTA ONLİNE MAĞAZA AŞIŞVERİŞ SİTESİISPARTA AKTAR ISPARTA bilgisayar tamiriisparta oto ekspertizISPARTA egzoz tamiriISPARTA egzoz tamiriısparta bowling salonuISPARTA cam balkon, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA uygun avm, ısparta kasap, ISPARTA sineklik, ISPARTA iç giyim, ISPARTA BOYA MALZEMELERİsüpürge toz torbası
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR