GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA CAM BALKONISPARTA BALIK SİPARİŞ

ISUBÜ Kariyer Temsilcileriyle, GÜNKAF İşbirliği Toplantısı Yapıldı

ISUBÜ Kariyer Temsilcileriyle, GÜNKAF İşbirliği Toplantısı Yapıldı
ISPARTA
689 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA mobilya kampanyaları
ISUBÜ Kariyer Temsilcileriyle, GÜNKAF İşbirliği Toplantısı Yapıldı
ISUBÜ bünyesindeki Fakülte, Yüksekokul ve Meslek Yüksekokullarındaki kariyer temsilcileri ile Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Cenk Bayrakçı başkanlığında işbirliği toplantısı yapıldı. Kariyer Gelişim ve Mezunlarla İletişim Koordinatörü Öğretim Görevlisi Çilem Koçak, 16-17 Mart 2020 tarihlerinde Isparta Gökkubbe Fuar Alanı’nda yapılacak olan Güney Kariyer Fuarı (GÜNKAF) ile ilgili işbirliği konularında kariyer temsilcilerine bilgiler sunarken, toplantı karşılıklı fikir alışverişi ve bilgi paylaşımı ile son buldu.

ISUBÜ

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, oturuyor

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, oturan insanlar ve iç mekan

 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA cam balkon, ISPARTA PERDE , ısparta  su arıtma cihazıISPARTA döner sipariş, ISPARTA iskender sipariş, ISPARTA çocuk kreşi, ISPARTA çiğköfte siparişi , ISPARTA PREFABRİK EV, ISPARTA AKTAR, ISPARTA manav sipariş, ISPARTA elektrikli bisiklet, ISPARTA sineklik, ISPARTA bilgisayar servisi, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA iç giyim, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta ekran değişimi cam değişimiısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR