GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA CAM BALKONISPARTA BALIK SİPARİŞ

ISPARTA'DA YALITIM UZMANINDAN ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Dural Yapı Malzemeleri yetkilisi Alim Dural, izolasyon ve yalıtımın önemine dikkat çekti

ISPARTA'DA YALITIM UZMANINDAN ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
ISPARTA
G.Tarihi: 13.10.2019 11:45
1721 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA mobilya kampanyaları
Dural Yapı Malzemeleri yetkilisi Alim Dural, izolasyon ve yalıtımın önemine dikkat çekti

Dural yaptığı açıklamada; '' Yapı alanlarındaki tasaruf,kayıplar şu günlerde en çok dikkat edilmesi gereken bir durumdur.
Bulunduğumuz alanı mevsimlere göre ısıtmak veya soğutmak için tüketilen yakıtın yada enerjinin israf edilmesi kısacası paranızı çöpe atmakla aynıdır. Gelen zamlarla birlikte yalıtım artık günümüzde çok büyük önem taşımaktadır. Geçen seneye göre bu sene yüzde 30 daha fazla ısınmak için para ödeyeceğiz. Ayrıca enerji kimlik belgesi süresi 2020 yılında bitiyor, binalarına yalıtım veya mantolama yaptıranlar enerji kimlik belgesi alabiliyor. Yani bu belgeyi almak için binanızın ısı yalıtımlı olması gerekiyor.''

Dural, aynı zamanda yaptıkları mantolama  ile  yüzde 50 enerji tasarrufu sağlanabileceğini ve bu uygulamanın konforlu bir yaşam kalitesi için çok önemli olduğunu kaydetti.

Ayrıntılı bilgi için telefon: 0533 256 23 41

1

2
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA cam balkon, ISPARTA PERDE , ısparta  su arıtma cihazıISPARTA döner sipariş, ISPARTA iskender sipariş, ISPARTA çocuk kreşi, ISPARTA çiğköfte siparişi , ISPARTA PREFABRİK EV, ISPARTA AKTAR, ISPARTA manav sipariş, ISPARTA elektrikli bisiklet, ISPARTA sineklik, ISPARTA bilgisayar servisi, ISPARTA bilgisayar aksesuarları, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA iç giyim, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta ekran değişimi cam değişimiısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR