GÜCÜ ETKİSİNDE
Glaswin

Isparta'da Uzman Erbaşlar Yemin Etti

Isparta'da Uzman Erbaşlar Yemin Etti
ISPARTA
1125 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
İTİMAT MOIBİLYA
Eğitimini Tamamlayan Uzman Erbaşlar Yemin Etti

Isparta'da temel eğitimlerini tamamlayan uzman erbaşlar için yemin töreni düzenlendi. Terörizmle Mücadele Eğitim ve Tatbikat Merkezi Komutanlığında gerçekleştirilen yemin törenine Vali Ömer Seymenoğlu, Eğirdir Dağ Komando Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanı Tuğgeneral Aydoğan Budakçı, Terörizmle Mücadele Eğitim ve Tatbikat Merkezi Komutanı Tuğgeneral Tamer Atay, İl Jandarma Komutanı Albay Ünsal Ağaoğlu ve yemin edecek askerlerin aileleri katıldı.

Temel eğitimlerini tamamlayan 2019- 11. dönem uzman erbaşlar, silah ve Türk bayrağı üzerine el basarak yemin etti. Vali Seymenoğlu eğitimlerini tamamlayarak dereceye giren askerlere diplomalarını takdim etti. Törende askerler tarafından gerçekleştirilen sancak geçişine aileler büyük ilgi gösterirken uzman erbaşlar ise tören geçişi yaptı. Törenin sonunda aileler, çocuklarıyla bir araya gelerek özlem giderdi.

Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta ekran değişimi cam değişimiISPARTA ucuz mobilyaısparta cocuk kulübüisparta pasta malzemeleriısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA İÇ GİYİMISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR