GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA CAM BALKONISPARTA BALIK SİPARİŞ

Isparta'da sağlık müdürü vekilinin darp edilmesine kınama

Isparta il sağlık Müdür Karakaya : '' bu tarz olayların sonuna kadar takipçisi olacağımızı yineleriz'' diyerek bir kınama mesajı yayınladı...

Isparta'da sağlık müdürü vekilinin darp edilmesine kınama
ISPARTA
G.Tarihi: 10.01.2020 18:44
628 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA mobilya kampanyaları
ISPARTA SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ
BASIN DUYURUSU

 
 
09.01.2019 tarihinde Şarkikaraağaç İlçe Sağlık Müdür Vekili Deniz KARASU’nun bir grup tarafından darp edilmesi Isparta Sağlık müdürlüğümüz tarafından büyük bir üzüntüyle karşılanmıştır. Konuyla ilgili incelemeler devam etmektedir. İlçe Sağlık Müdürümüze geçmiş olsun dileklerimizi sunarken; olayı ve faillerini şiddetle kınıyoruz.
Vatandaşlarımıza her türlü şartlarda hizmet sunma gayretiyle çalışan sağlık personelimizin bu gibi olaylara maruz kalmasının onur kırıcı ve üzüntü veren bir durum olduğunu bir kez daha hatırlatır Isparta Sağlık Müdürlüğü olarak bu tarz olayların sonuna kadar takipçisi olacağımızı yineleriz.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
 
 
Dr. Mehmet KARAKAYA
     İl Sağlık Müdürü
 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA cam balkon, ISPARTA PERDE , ısparta  su arıtma cihazıISPARTA döner sipariş, ISPARTA iskender sipariş, ISPARTA çocuk kreşi, ISPARTA çiğköfte siparişi , ISPARTA PREFABRİK EV, ISPARTA AKTAR, ISPARTA manav sipariş, ISPARTA elektrikli bisiklet, ISPARTA sineklik, ISPARTA bilgisayar servisi, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA iç giyim, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta ekran değişimi cam değişimiısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR