GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA capa makinesi tamiriISPARTA BALIK SİPARİŞ

Isparta'da Lavanta, Gül Kırsal Turizm Toplantısı yapıldı

Isparta'da Lavanta, Gül Kırsal Turizm Toplantısı yapıldı
ISPARTA
282 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
Vali Ömer Seymenoğlu başkanlığında Lavanta, Gül Kırsal Turizm Değerlendirme Toplantısı yapıldı. Toplantıya Keçiborlu Kaymakamı Tahsin Aksu ve ilgili daire müdürleri katıldı. Toplantıda Keçiborlu Kaymakamlığı tarafından hazırlanan bilgilendirme sunumu yapıldı. Sunumun ardından Vali Seymenoğlu yaşanan salgın sonrasında kırsal açık hava turizminin daha da önem kazandığına vurgu yaparak gül ve lavantada geçmiş dönemlerde yakalanan ziyaretçi sayılarında önümüzdeki dönemde artış beklendiğini bunun için gül ve lavanta turizminin yapıldığı bölgelerde alt yapı geliştirme faaliyetlerine ağırlık verilmesi gerektiğini söyledi. Ardından katılımcılar gül ve lavanta turizm bölgelerinde yapılması planlanan çalışmalarla ilgili görüş alış verişinde bulundu.

Görüntünün olası içeriği: masa ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi
Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, oturan insanlar, masa, ofis, ekran ve iç mekan
 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
türker kapındatürker kapındaISPARTA bilgisayar tamiriisparta oto ekspertizISPARTA egzoz tamiriISPARTA egzoz tamiriISPARTA kozmetikISPARTA cam balkon, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA uygun avm, ısparta kasap, ISPARTA sineklik, ISPARTA iç giyim, ISPARTA BOYA MALZEMELERİsüpürge toz torbası
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR