Glaswin

Isparta'da Karayolu Taşımacılığına Yönetmeliğine İlişkin Önemli Açıklama

Isparta'da Karayolu Taşımacılığına Yönetmeliğine İlişkin Önemli Açıklama
ISPARTA 0
Isparta Düğün Salonları
İTİMAT MOIBİLYA
ITSO HABER BÜLTENİ

ITSO Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Uygun U-ETDS ve Sayısal Takograf Hakkında Basın Açıklaması Yaptı (08.01.2020)

Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Uygun U-ETDS ve Sayısal Takograf Veri Analizi Projesi kapsamında basın açıklaması yaptı.

Uygun, basın açıklamasında şunlara değindi: “4925 Sayılı Karayolu Taşımacılığı Kanunu ve Karayolu Taşıma Yönetmeliği çerçevesinde C2, C3, KI, K3, Ll, L2, MI, M2, Nl, N2, Pl, P2, Rl, R2, Tl vea T2 yetki belgesi düzenlenen üyelerimizin Karayolu Taşıma Yönetmeliği hükümleri gereğince U-ETDS sistemine veri gönderme zorunluluğu ile sayısal takograf ünitelerindeki verilerin gönderilmesine ilişkin uygulama 01.01.2020 tarihinde başlatılmıştır dedi.

Ayrıca U-ETDS sistemine uyum sağlamak ve faaliyette bulundukları taşıtlara ilişkin sayısal takograf ünitelerindeki verilerin gönderilmesi için gerekli hazırlıklarını ve altyapılarını henüz tamamlayamaması üzerine, mağduriyetlerin önüne geçilmesi ve söz konusu altyapının tamamlanabilmesi amacıyla Karayolu Taşıma Yönetmeliği çerçevesinde uyarma müeyyidesinin uygulanması 30 Haziran 2020 tarihine kadar ertelenmiştir dedi
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
kaya-halISPARTA BOYKES DÖNER SİPARİŞısparta cocuk kulübüisparta pasta malzemeleriısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıisparta giyotin cam balkonISPARTA İÇ GİYİMISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA DÜĞÜN SALONLARIISPARTA TÜRKER AVM

ÇOK OKUNANLAR