Glaswin

Isparta'da Hayvanları Koruma Kurulu Toplantısı

Isparta'da Hayvanları Koruma Kurulu Toplantısı
ISPARTA 0
Isparta Düğün Salonları
İTİMAT MOIBİLYA
Hayvanları Koruma Kurulu Toplantısı Yapıldı

5199 Sayılı Hayvanları Koruma Kanunu’nun 15. maddesi kapsamında oluşturulan Isparta İl Hayvanları Koruma Kurulu toplantısı 13.01.2020 tarihinde Vali Yardımcısı Sn. Ömer Faruk ATEŞ Başkanlığında Isparta Valiliği Göl Toplantı Salonu’nda yapıldı.

Toplantı Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü 6.Bölge Müdürlüğüne bağlı Isparta Şube Müdürü Hasan ERYİĞİT, kurula üye kamu kurum ve kuruluşlar, belediye Veteriner Hekimi ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

İl Hayvanları Koruma Kurulu Toplantısında gündemde bulunan maddeler görüşülerek hayvanların korunması ve mevcut sorunlar ile çözümlerine yönelik kararlar alındı.
 
sp200115-3

sp200115-2

sp200115-1
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
kaya-halISPARTA BOYKES DÖNER SİPARİŞısparta cocuk kulübüisparta pasta malzemeleriısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıisparta giyotin cam balkonISPARTA İÇ GİYİMISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA DÜĞÜN SALONLARIISPARTA TÜRKER AVM

ÇOK OKUNANLAR