GÜCÜ ETKİSİNDE
isparta-mobilyaISPARTA OTO EKSPERTİZ

Isparta'da “Güvenli Okul Güvenli Gelecek Projesi”

Isparta'da “Güvenli Okul Güvenli Gelecek Projesi”
ISPARTA 0
ISPARTA DÜĞÜN SALONLARIISPARTA-TENTE-BRANDA
ISPARTA İL JANDARMA KOMUTANLIĞI BASIN DUYURUSU
2021-2022 yılı eğitim-öğretim döneminin başlamasıyla birlikte. “Güvenli Okul Güvenli Gelecek Projesi” kapsamında, çocuk ve gençlerimizin suça sürüklenmesinin önlenmesi, zararlı alışkanlıklardan korunması, eğitim-öğretimin güvenli bir şekilde sürdürülebilmesi maksadıyla. İsparta İl J.K.lığınca, (85) Tim/Unsur ve (350) personelin katılımıyla, okul ve çevrelerinde “Çocuk ve Gençlerin Korunmasına Yönelik Okul Çevreleri ile Servis Araçları Denetim Uygulaması” icra edilmiş, ayrıca “Güvenli Eğitim Koordinasyon Görevlilerinin” katılımıyla okul yöneticileri ile koordinasyon toplantısı yapılmıştır. Ayrıca Aile İçi Şiddetle Mücadele ve Çocuk Kısım Amirliği personelince suçtan korunma ve güvenlik konularında öğrencilere bilgilendirme yapılarak, Jandarma Çocuk Dergisi ve Boyama Kitabı hediye edilmiştir.

İsparta İl Jandarma Komutanlığınca okullar ve çevresinin daha güvenilir hale getirilmesi için tüm alanlarda önleyici hizmet ve sosyal sorumluluk faaliyetlerine aralıksız devam edilecektir.
Kamuoyuna saygı ile duyurulur.
 
Whats-App-Image-2021-09-09-at-08-30-07Whats-App-Image-2021-09-09-at-08-30-07-1Whats-App-Image-2021-09-09-at-08-30-08-1Whats-App-Image-2021-09-09-at-08-30-09-1Whats-App-Image-2021-09-09-at-08-30-09Whats-App-Image-2021-09-09-at-08-30-10

Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
isparta-turko-turk-isi-lezzetler-doner-alo-paket-siparis
isparta-balikci-restoran-siparis-telefon
isparta-dugun-nisan-kina-organizasyon-ucuz-etkinlik-salonu
isparta-telefon-tamiri-aksesuar-yedek-parca
isparta-oto-muzik-sistemleri
isparta-cep-mobil-telefon-tamiri-servisi
isparta-pastane-yas-pasta-siparisi-baklava
isparta-gastro-gaziantep-mutfagi-telefon-siparis
isparta-etnik-elbise-giyim-bohem-viskon-otantik-giysi
isparta-aktar-sifali-bitkiler-kahve-baharat
isparta-oto-ekspertiz-sanziman-tamiri-yedek-parca
isparta-dugun-salonları-bubble-kids
isparta-temizlik-sirketleriisparta-off-road-modifiye-oto-aksesuarisparta-bilardo-bowling-eglence-alani-merkezitürker kapındaisparta-kasap-sarkuteriisparta-mobilya-imalatiISPARTA ONLİNE MAĞAZA AŞIŞVERİŞ SİTESİısparta gül lokumuısparta cam balkonısparta duşakabinISPARTA bilgisayar tamiriISPARTA motosikletISPARTA egzoz tamiriISPARTA cam balkon, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA uygun avm, ısparta kasap, ISPARTA sineklik, ISPARTA iç giyim, ISPARTA BOYA MALZEMELERİsüpürge toz torbası
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR