GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA CAM BALKONISPARTA BALIK SİPARİŞ

Isparta'da “Gıdanı Koru ve Sofrana Sahip Çık” kampanyası

Isparta'da  “Gıdanı Koru ve Sofrana Sahip Çık” kampanyası
ISPARTA
892 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA mobilya kampanyaları
Isparta İl Tarım ve Orman Müdürlüğü olarak “Gıdanı Koru ve Sofrana Sahip Çık” kampanyası kapsamında üreticilerimizin, yetiştiricilerimizin ve tüketicilerimizin farkındalığının artırılması için etkinlikler düzenleyerek, "Gıdanı Koru ve Sofrana Sahip Çık" logolu bastırılan bez çanta ve şapkalar dağıtılacaktır. Yine Ekim ayı içerisinde kutlanacak olan Dünya Gıda Günü'nde öğrencilerimize yönelik düzenlenecek etkinliklerde "Gıdanı Koru ve Sofrana Sahip Çık" logolu  bardaklar öğrencilere dağıtılacaktır.
Bir Tarım ve üretim şehri olan Isparta’mızda, Covid-19 salgınının devam ettiği bu süreçte, gıdanın değerinin ve bu kampanyanın önemini vurgulayan bilgilendirme çalışmalarımız sürdürülecek olup, farkındalığı artırma çalışmalarımız yıl içerisinde ve önümüzdeki yıl boyunca da devam edecektir.

Isparta İl Tarım ve Orman Müdürlüğü 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA egzoz tamiriISPARTA DÖNER SİPARİŞISPARTA NAYAN KUAFÖRISPARTA uygun avm, ISPARTA BAYAN KUAFÖRÜ, ISPARTA cam balkon, ısparta kasap, ISPARTA PERDE , ISPARTA bilgisayar servisi, ısparta  su arıtma cihazıISPARTA PREFABRİK EV, ISPARTA AKTAR, ISPARTA elektrikli bisiklet, ISPARTA sineklik, ISPARTA bilgisayar servisi, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA iç giyim, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR