GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA bilgisayar tamiriISPARTA BALIK SİPARİŞ

Isparta'da emniyetten operasyon!

Isparta'da emniyetten operasyon!
ISPARTA
G.Tarihi: 11.11.2020 11:38
757 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA mobilya kampanyaları
ISPARTA İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ BASIN BÜLTENİ
 
05.11.2020 günü saat: 10:15 sıralarında ekibimiz devriye görevini ifa ettiği sırada, çalıntı plaka olarak aranan 48 HZ 723 plakalı araç Sidre Mahallesi civarında hareket halinde görülmesi üzerine araç sürücüsüne dur ikazında bulunulmuş, araç ikaza uymayarak kaçmaya başlamış, yaşanan takip esnasında resmi ekibimiz şüphelinin gidiş istikametindeki yolu aracı ile kapatmış, şüpheli durmayarak ekip aracımıza çarpmak suretiyle kaçmaya devam etmiş, Ayazmana Mahallesinde bulunan meyve bahçelerine girerek bir müddet daha devam ettikten sonra aracı terk edip yaya olarak kaçmaya devam etmiş, yaya olarak kaçarken kovalamaca sonucu zor kullanılarak yakalanmıştır.
 
Yapılan incelemede; şüphelinin kaçarken kullandığı üzerinde 48 HZ 723 plaka levhası takılı, yeşil Doğan SLX marka aracın asıl plakasının 07 BUF 14 olduğu ve Antalya ilinden çalındığı, araç üzerinde takılı olan 48 HZ 723 sayılı plaka levhasının Burdur ilinden çalındığı tespit edilmiştir.
 
Ayrıca yapılan çalışmada şüphelinin;
 
-29.10.2020 günü İlimiz Vatan Mahallesinde meydana gelen Şahin marka araçtan 32 LR 829 plaka levhasının çalınması olayının,
 
-30.10.2020 günü İlimiz Sidre Mahallesinden çalınıp Antalya ilinde terk edilen 15 AZ 050 plakalı Doğan SLX marka aracın çalınması olayının,
 
-30.10.2020 günü Antalya Otogar içerisinde park halindeyken çalınıp daha sonra terk edilen 06 HE 0930 plakalı Doğan SLX aracın çalınması olayının faili olduğu tespit edilmiştir.
 
 Şüpheli Y.G.’nin Burdur cezaevinden Covid-19 tedbirleri kapsamında izinli olarak çıktığı tespit edilmiş, 06.11.2020 günü mevcutlu olarak sevk edildiği adli makamlarca tutuklanmıştır.
 
 
  Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
 

 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA aksesuarISPARTA AKTARISPARTA online avmISPARTA kozmetikISPARTA egzoz tamiriISPARTA DÖNER SİPARİŞISPARTA uygun avm, ISPARTA BAYAN KUAFÖRÜ, ISPARTA cam balkon, ısparta kasap, ISPARTA bilgisayar servisi, ısparta  su arıtma cihazıISPARTA elektrikli bisiklet, ISPARTA sineklik, ISPARTA bilgisayar servisi, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA iç giyim, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA TÜRKER AVMISPARTA prefabrik,
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR