Glaswin

Isparta'da duyuru: Başvuru süresi uzatıldı

Isparta'da duyuru: Başvuru süresi uzatıldı
ISPARTA 0
Isparta Düğün Salonları
İTİMAT MOIBİLYA
Isparta İl Tarım ve Orman Müdürlüğü Basın Bülteni

Biyolojik / Biyoteknik Mücadele Desteği Başvuru Süresi Uzatıldı

3 Aralık 2019 tarih ve 30967 sayılı Resmî Gazete'de yayımlanan Bitkisel Üretimde Biyolojik Ve/Veya Biyoteknik Mücadele Destekleme Ödemesi Uygulama Tebliği (Tebliğ No: 2019/50)'de Değişiklik Yapılmasına Dair Tebliğ (Tebliğ No: 2019/62) ile Biyolojik ve/veya Biyoteknik Mücadele Desteği son başvuru süresi uzatıldı.
Buna göre, açık alanda kayısı, ayva, armut, elma, bağ, domates, zeytin, turunçgil, nar, şeftali ve nektarin için destek başvuru süresi 09 Aralık 2019 tarihi Pazartesi günü mesai bitimine kadar uzatılmıştır.
Biyolojik ve/veya Biyoteknik Mücadele Desteğine başvuru yapmayan çiftçilerimizin mağdur olmamaları ve bu desteklemeden yararlanabilmeleri için 09 Aralık 2019 tarihi Pazartesi günü mesai bitimine kadar İl / İlçe Müdürlüklerine müracaat etmeleri önemle duyurulur.

Biyolojik / Biyoteknik ile ilgili görsel sonucu
 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
kaya-halISPARTA BOYKES DÖNER SİPARİŞısparta cocuk kulübüisparta pasta malzemeleriısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıisparta giyotin cam balkonISPARTA İÇ GİYİMISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA DÜĞÜN SALONLARIISPARTA TÜRKER AVM

ÇOK OKUNANLAR