GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA CAM BALKONISPARTA BALIK SİPARİŞ

Isparta'da ailelerden düzenlenen seminere yoğun ilgi

Isparta'da ailelerden düzenlenen seminere yoğun ilgi
ISPARTA
G.Tarihi: 16.01.2020 18:55
576 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA mobilya kampanyaları
SEMİNRE VATANDAŞLAR YOĞUN İLGİ GÖSTERDİ

Sav Belediyesi Düğün salonunda gerçekleşen programda Kişisel gelişim uzmanı Enver Nugay Katılımcılara Anne Baba olmak,aile içi iletişimde dikkat edilmesi gereken hususlar nelerdir konusunda bilgi verdi.

Toplumun en önemli çekirdeği olan aile kurumunun kendi içindeki bağlarını kuvvetlendirmenin toplumu da kuvvetli yapacağını belirten Kişisel Gelişim Uzmanı Enver Nugay, ise seminerlere katılanların çevreleriyle olan iletişimlerinde çok daha başarılı olduklarını söyledi. Aile kurumunun sağlam temeller üzerine oturması için aile bireylerinin bir birleriyle olan iletişimlerinin net olması gerektiğine dikkat çeken Nugay, “ Bu seminerde bizim olan değerlerin fark edilmesi için çeşitli örnekler veriyoruz. Kişisel gelişim için ipuçları sunuyoruz. Bu anlattıklarımız güçlü bir aileyi ortaya çıkarmak için. Buraya gelenler çocuklarıyla, eşleriyle iletişimde çok daha başarılı olmaya başlıyorlar ki bu güçlü bir toplumun oluşması için ilk adım diye konuştu.

Sav halkı programa yoğun ilgi gösterdi,Katılımcılar böylesine verimli bir program düzenlendiği için Sav Belediye başkanı Şakir İpekçi’ye teşekkür ettiler.

1-f4b755acdea006a636d9
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA cam balkon, ISPARTA PERDE , ısparta  su arıtma cihazıISPARTA döner sipariş, ISPARTA iskender sipariş, ISPARTA çocuk kreşi, ISPARTA çiğköfte siparişi , ISPARTA PREFABRİK EV, ISPARTA AKTAR, ISPARTA manav sipariş, ISPARTA elektrikli bisiklet, ISPARTA sineklik, ISPARTA bilgisayar servisi, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA iç giyim, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta ekran değişimi cam değişimiısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR