GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA CAM BALKONISPARTA BALIK SİPARİŞ

Isparta'da 3 okulun yıkımı tamamlandı... eğitime yatırımlar devam ediyor...

Isparta’da koronavirüsle mücadele tüm hızı ile devam ederken kamu yatırımları da hız kesmeden devam ediyor.

Isparta'da 3 okulun yıkımı tamamlandı... eğitime yatırımlar devam ediyor...
ISPARTA
1195 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA mobilya kampanyaları
Isparta'da Eğitim Yatırımları Hız Kesmeden Devam Ediyor

Isparta’da koronavirüsle mücadele tüm hızı ile devam ederken kamu yatırımları da hız kesmeden devam ediyor.
İlimiz merkezinde eğitim yatırımlarının bir kısmı hayırsever vatandaşlar tarafından devam ettirilirken, bir kısmı ise İl özel İdaresi tarafından sürdürülüyor. Bu bağlamda teknik incelemeler yapılarak yıkılmasına karar verilen 3 okul binalarında yıkım işlemi tamamlanarak, yapılacak ihalenin ardından inşaatlar başlayacak.
Isparta Valisi Ömer Seymenoğlu, yıkımı tamamlanan ve 16 derslikli olarak yeniden inşa edilecek olan Şehit Hasan Hüseyin Gül Ortaokulu binasının yapılacağı alanda incelemelerde bulundu.
Vali Seymenoğlu Davraz Mahallesinde, Gülbirlik İlkokulu yanına hayırsever vatandaşlar tarafından yapımı üstlenilen okul binası inşaatında da incelemelerde bulundu.
İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Yılmaz’ında hazır bulunduğu incelemede Vali Seymenoğlu inşaat ile ilgili teknik heyetten bilgi aldı.
Isparta ‘da inşaatına önümüzdeki günlerde başlanılacak bir diğer okul ise Gülistan Mahallesinde bulunan Şehit Mehmet Ünal İlkokulu. Yıkım işlemleri biten okul alanında Vali Seymenoğlu ilgilerden projeyle ilgili bilgi aldı.
İl merkezinde çalışmaları devam eden ve yeni eğitim öğretim yılı öncesi bitirilecek olan diğer bir okul inşaatı ise 11 derslikli Mehmet Akif Ersoy İlkokulu ek binası. Isparta Valisi Ömer Seymenoğlu beraberindeki heyetle birlikte okulun bölümlerini inceledi, çalışmalar ile ilgili bilgi aldı.
 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA cam balkon, ISPARTA PERDE , ısparta  su arıtma cihazıISPARTA döner sipariş, ISPARTA iskender sipariş, ISPARTA çocuk kreşi, ISPARTA çiğköfte siparişi , ISPARTA PREFABRİK EV, ISPARTA AKTAR, ISPARTA manav sipariş, ISPARTA elektrikli bisiklet, ISPARTA sineklik, ISPARTA bilgisayar servisi, ISPARTA bilgisayar aksesuarları, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA iç giyim, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta ekran değişimi cam değişimiısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR