GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA bilgisayar tamiriISPARTA BALIK SİPARİŞ

Isparta Milli Eğitim Müdürü Yılmaz’dan doğum günü sürprizi

Isparta Milli Eğitim Müdürü Yılmaz’dan doğum günü sürprizi
ISPARTA
6344 Okunma
1
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA mobilya kampanyaları
ISPARTA MEM BÜLTENİ

İl Milli Eğitim Müdürü’müz Sayın Ömer Yılmaz’dan Anlamlı Ziyaret.
Isparta Özel Eğitim Meslek Okulu 12. sınıf öğrencisi Mehmet Anıl Özdemir’e İl Milli Eğitim Müdürü’müz Sayın Ömer Yılmaz tarafından doğum günü sürprizi yapıldı. İl Milli Eğitim Müdürü’müz ziyarette yaptığı açıklamada: “10-16 Mayıs Engelliler Haftası etkinlikleri kapsamında faaliyetlerinin devam ettiğini, engelli öğrencilerimizin dileklerini ve sorunlarını dinlediklerini, onlarla toplumsal hayatı bir ve beraber yaşamanın önündeki engelleri kaldırmaya çalıştıklarını ifade etti.” Bu ziyaretten çok mutlu olduklarını ifade eden Mehmet Anıl ve ailesi Sayın Ömer Yılmaz’a teşekkür etti.

Görüntünün olası içeriği: 7 kişi, ayakta duran insanlar, düğün, takım elbise, sakal ve iç mekan
 
Yorumlar1
Onay Bekleyenler1
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Yasin Özdemir 8 ay önce
milli eğitim müdürümüz sayın ömer yılmaz beyefendinin bu anlamlı, ince ve sürpriz ziyaretinden büyük onur duyduk. herkes adına herşey için sonsuz teşekkürler. sevgiyle kalın.
ISPARTA DÖNER SİPARİŞISPARTA cam balkon, ISPARTA AKTARISPARTA kozmetikISPARTA egzoz tamiriISPARTA CAM BALKON, ISPARTA uygun avm, ısparta kasap, ISPARTA sineklik, ISPARTA iç giyim, ISPARTA BOYA MALZEMELERİsüpürge toz torbasıISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR