GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA CAM BALKONISPARTA BALIK SİPARİŞ

Isparta Milli Eğitim Müdürü Ömer Yılmaz, canlı ders konuğu oldu

Isparta Milli Eğitim Müdürü Ömer Yılmaz, canlı ders konuğu oldu
ISPARTA
G.Tarihi: 18.09.2020 21:40
876 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA mobilya kampanyaları
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Ömer Yılmaz, canlı ders konuğu oldu.
İl Millî Eğitim Müdürümüz Ömer Yılmaz, uzaktan eğitim sürecini değerlendirebilmek için öğrenci ziyaretinden sonra öğretmen ziyaretinde bulundu. Bahçelievler Ortaokulunu ziyaret eden Müdürümüz Fen Bilimleri öğretmenimiz Canan CANDAN ACAR’ın canlı fen bilimleri dersine konuk oldu. Canlı ders öncesi öğrencilerle sohbet ederek canlı ders sürecinin işleyişi ile ilgili bilgi aldı. İl Millî Eğitim Müdürümüz öğretmenlerle de sohbet ettikten sonra uzaktan eğitim sürecine olan katkılarından dolayı kendilerine teşekkür edip başarılar diledi.

ISPARTA MEMMİLLİ EĞİTİM MÜSÜRLÜĞÜ BÜLTENİ 2

İl Özel İdaresi ile yapılan iş birliği protokolü kapsamında ilimiz merkezinde ,ilçelerimizde ve köylerimizde bulunan anaokulları, anasınıfları ve ilkokullara dezenfektan standı dağıtılacaktır.İlçe ve köy okullarımıza dezenfektan standı dağıtımı İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ömer Yılmaz’ın ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mahmut ZADEOĞLU’nun katılımıyla başlatılmıştır.

Isparta İl Millî Eğitim Müdürlüğü 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA egzoz tamiriISPARTA DÖNER SİPARİŞISPARTA NAYAN KUAFÖRISPARTA uygun avm, ISPARTA BAYAN KUAFÖRÜ, ISPARTA cam balkon, ısparta kasap, ISPARTA PERDE , ISPARTA bilgisayar servisi, ısparta  su arıtma cihazıISPARTA PREFABRİK EV, ISPARTA AKTAR, ISPARTA elektrikli bisiklet, ISPARTA sineklik, ISPARTA bilgisayar servisi, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA iç giyim, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR