GÜCÜ ETKİSİNDE
Glaswin

IGİAD'dan Isparta Uyumder Ziyareti

IGİAD'dan Isparta Uyumder Ziyareti
ISPARTA
G.Tarihi: 20.01.2020 11:32
271 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
İTİMAT MOIBİLYA
IGİAD BÜLTENİ

Madde bağımlılığı sadece bireyi değil toplumun her kesimini etkileyen çağımızın kapsamlı toplumsal sorunlarından biridir.Bu sorun, yalnızca madde kullanan bireyi değil o bireyin içinde doğduğu aileyi, ailenin parçası olduğu toplumu,o toplumdaki ekonomik işleyişi dahi etkilemektedir.Bizim kaybedecek bir tek insanımız yoktur.Milletimizin her bir ferdi özellikle gençlerimiz hepimiz için çok önemlidir.Bağımlılıkla mücadele sadece kolluk kuvvetlerinin değil hepimizin görevidir.Bu şuurla çocuklarımıza kaybettikleri hayatı geri vermek için mücadele eden ve topluma tekrar kazandırmada büyük yollar katetmiş Uyumder başkan ve yöneticilerini,eğitmenlerini ve kararlıkla mücadele veren kardeşlerimizi kutluyoruz.Isparta Genç İşadamları olarak her zaman yanlarındayız.
Barış Gümüş
Egafed&Igiad Yönetim Kurulları Başkanı

Görüntünün olası içeriği: 16 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve açık hava
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta ekran değişimi cam değişimiISPARTA ucuz mobilyaısparta cocuk kulübüısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR