GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA OTO EKSPERTİZISPARTA BALIK SİPARİŞ

IGİAD'DA YENİ DÖNEM!

IGİAD'DA YENİ DÖNEM!
ISPARTA
G.Tarihi: 20.03.2021 17:49
0
Isparta Düğün Salonları
IGIAD'DA BAYRAK DEĞİŞİMİ
Bugün Igiad'da bayrak değişti. Barış Gümüş görevi Osman Gökmene devretti.

IGİAD BÜLTENİ

8.genel kurulumuz sonucu 7.dönem başkanı Barış Gümüş ve yönetimi bayrağı Osman Gökmen başkanlığındaki yönetime devretti.Başkan Barış Gümüş ekibine emek,hizmet ve değerli katkılarından dolayı teşekkür ediyor,Başkan Osman Gökmen ve yönetimine başarılar diliyor ;hayırlı olmasını diliyoruz

Isparta Genç İş Adamları Derneği IGİAD

''3 Yıldır sürdürmüş olduğum Isparta Genç İş İnsanları derneğinin 8. Olağan Genel Kurulunda görevi kıymetli abim Osman Gökmen,e devretmiş bulunuyorum. Şahsına ve yönetim kuruluna yürekten başarılar diliyorum. Üyesi olmaktan gurur duyduğum derneğimizin bundan sonrada tüm çalışmalarında bir nefer olarak mücadele edeceğimi özellikle ifade etmek istiyorum.
Görev sürem boyunca her konuda yanımızda olan Ispartamızın kamu kurum ve kuruluşlarına, sivil toplum kuruluşlarına, basın mensubu arkadaşlarıma, halkımıza ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma minnettarım.
Derneğimize, şehrimize ve Aziz Ülkemize hayırlı olsun inşallah.''

BARIŞ GÜMÜŞ
 

Bir 1 kişi, ayakta ve iç mekan görseli olabilir

Bir 1 kişi ve ayakta görseli olabilir

Bir bir veya daha fazla kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

Bir 3 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir

Bir 1 kişi, ayakta ve iç mekan görseli olabilir

Bir bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir

 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
isparta-mobilya-magazasiisparta konteynerısparta gül lokumunidua Ispartaısparta gelinliknidua instagramnidua instagramnidua whatsAppısparta cam balkonısparta duşakabintürker kapındatürker kapındaISPARTA ONLİNE MAĞAZA AŞIŞVERİŞ SİTESİISPARTA AKTAR ISPARTA bilgisayar tamiriisparta oto ekspertizISPARTA egzoz tamiriISPARTA egzoz tamiriısparta bowling salonuISPARTA cam balkon, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA uygun avm, ısparta kasap, ISPARTA sineklik, ISPARTA iç giyim, ISPARTA BOYA MALZEMELERİsüpürge toz torbası
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR