GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA OTO EKSPERTİZISPARTA BALIK SİPARİŞ

Ellerinden Sımsıkı Tutup, Birlikte Ağaç Diktiler

Ellerinden Sımsıkı Tutup, Birlikte Ağaç Diktiler
ISPARTA
G.Tarihi: 20.03.2021 13:46
0
Isparta Düğün Salonları
Ellerinden Sımsıkı Tutup, Birlikte Ağaç Diktiler
Çocuklarla anneler birlikte el işi faaliyetleri yaparak birlikte çeşitli etkinliklere katılıp zaman geçiriyorlar. Yaptıkları el işi emeklerini toplumun çeşitli kesimlerine ulaştırıp “Biz De Varız” diyorlar. “Sizin gibi yaşıyoruz her türlü faaliyet içerisindeyiz. Gezip dolaşacağız biz de varız. Yaptığımız el işi emeklerimizi satıp Mehmetçik Vakfına bağışta bulunuyoruz, ağaç dikiyoruz. Huzurevinde kalan yaşlı öğretmenimizi ziyaret ediyoruz. Biz de sizin gibi toplumun her alanında varız” diyen Down Sendromlu ve Otistik çocuklarımız aileleri ve öğretmenleri ile birlikte anlamlı etkinliklerine devam ediyorlar.
“Sıkı Tut Ellerimi Birlikte Aşalım Engelleri” temalı Isparta Özel Eğitim Uygulama Okulu, Yedişehitler Özel Eğitim Anaokulu ve Halıkent Anaokulu öğrencileri, öğretmenleri ve aileleri ile “21 Mart Down Sendromu Farkındalık Günü” ve Orman Haftası etkinlikleri kapsamında Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi ev sahipliğinde Orman Fakültesi ağaçlandırma sahasına fidan dikimi gerçekleştirdiler.
Etkinliğe ISUBÜ Rektörü Prof. Dr. İbrahim Diler, Rektör Yardımcıları, Genel Sekreter, Isparta Özel Eğitim Uygulama Okulu Müdürü Abdullah Akın, Yedişehitler Özel Eğitim Anaokulu Müdür Vekili Faden Çiftçi, Halıkent Anaokulu Müdür Yardımcısı Özlem Başaran, Orman Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yılmaz Çatal, Su Ürünleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ayşegül Kubilay, akademisyenler ve ISUBÜ İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı personeli katıldı.
Tüm katılımcılar “Tıpkı Sizin Gibiyiz +1 Farkla” ve “Gerçek Dostlar Kromozon Saymaz” sloganları ile farkındalık oluşturdular. Fidanları toprakla buluşturan katılımcılar bol bol hatıra fotoğrafı çekildiler, ikramların ardından etkinlik alanından ayrıldılar.

ISUBÜ

Bir 1 kişi, çocuk, ayakta ve açık hava görseli olabilir

Bir 2 kişi, ayakta duran insanlar, ağaç ve açık hava görseli olabilir

Bir bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar, ağaç ve açık hava görseli olabilir

Bir bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilir

Bir 1 kişi, çocuk, ayakta, ağaç, açık hava ve şunu diyen bir yazı 'TIPKI SİZİN GİBİYİZ +1 FARKLA' görseli olabilir

Bir 1 kişi, ayakta ve açık hava görseli olabilir

Bir 1 kişi, ayakta ve açık hava görseli olabilir

Bir bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilir

Bir 1 kişi, çocuk, ayakta, açık hava ve şunu diyen bir yazı 'TIPKI SİZİN GİBİYİZ GİBİYİZ FARKLA +1 DÜNYA FARKINDALIK SENDROMU DOWN GÜNÜ' görseli olabilir
 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
isparta-mobilya-magazasiisparta konteynerısparta gül lokumunidua Ispartaısparta gelinliknidua instagramnidua instagramnidua whatsAppısparta cam balkonısparta duşakabintürker kapındatürker kapındaISPARTA ONLİNE MAĞAZA AŞIŞVERİŞ SİTESİISPARTA AKTAR ISPARTA bilgisayar tamiriisparta oto ekspertizISPARTA egzoz tamiriISPARTA egzoz tamiriısparta bowling salonuISPARTA cam balkon, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA uygun avm, ısparta kasap, ISPARTA sineklik, ISPARTA iç giyim, ISPARTA BOYA MALZEMELERİsüpürge toz torbası
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR