GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA capa makinesi tamiriISPARTA BALIK SİPARİŞ

Herkesin kendinden bir parça bulacağı miras hikâyeler

Herkesin kendinden bir parça bulacağı miras hikâyeler
ISPARTA
G.Tarihi: 26.01.2021 23:04
691 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
Herkesin kendinden bir parça bulacağı miras hikâyeler
''Isparta'nın Kültürel Mirasları'' 27 Ocak Çarşamba günü saat 13: 30'da Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) Bilim TV ve resmî Youtube kanalında eş zamanlı olarak yayınlanacak. SDÜ Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Bilge Hürmüzlü Kortholt ve Doç. Dr. Mustafa Genç bugüne değin yayın yolu ile kayıt altına alınan kültürel mirasları ve UNESCO düzeyinde gerçekleştirilen çalışmaları anlatacak.
 
-SDÜ Akademik Köşe'de bu hafta herkesi yakalayacak duygu yoğunluğu var
Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) Rektörü Prof. Dr. İlker Hüseyin Çarıkçı'nın, 'hiçbir zaman sona ermeyecek, kitap koleksiyonu haline dönüşecek. Nihayetinde de 'müze' haline gelecek bir proje dizisi' olarak konumlandırdığı Isparta'nın Somut Olmayan Kültürel Mirası, bugün canlı yayın ile Isparta'ya bir kez daha tanıtılacak.
SDÜ Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Bilge Hürmüzlü Kortholt ve Proje Koordinatörü Doç. Dr. Mustafa Genç, 'Akademik Köşe'de kayıt altına Isparta'nın kültürel miraslarından Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Örgütü (UNESCO) ölçeğinde gerçekleştirilen çalışmalara kadar genel şemsiyede bilgilendirme yapacak.
27 Ocak Çarşamba günü saat 13: 30'da Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) Bilim TV ve resmî Youtube kanalında eş zamanlı olarak yayınlanacak ''Isparta'nın Kültürel Mirasları'' programında yayınlanan eserler de anlatılacak.
Kültürel miras zengini bir coğrafya olan Isparta'da somut eserlere de yer verilecek.
Moderatörlük görevini Mühendis Murat Kasap'ın üstleneceği Akademik Köşe Programı'nı izlemek için:
-Bilim TV:
https://bilimtv.sdu.edu.tr/
-SDÜ Youtube Kanalı:
https://www.youtube.com/user/bilimtv
 
Herkesin-kendinden-bir-par-a-bulaca-miras-hik-yeler-1

Herkesin-kendinden-bir-par-a-bulaca-miras-hik-yeler-1

Herkesin-kendinden-bir-par-a-bulaca-miras-hik-yeler-2
Herkesin-kendinden-bir-par-a-bulaca-miras-hik-yeler-3
Herkesin-kendinden-bir-par-a-bulaca-miras-hik-yeler-4

Herkesin-kendinden-bir-par-a-bulaca-miras-hik-yeler-6

 
 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
türker kapındaISPARTA bilgisayar tamiriisparta oto ekspertizISPARTA egzoz tamiriISPARTA kozmetikISPARTA cam balkon, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA uygun avm, ısparta kasap, ISPARTA sineklik, ISPARTA iç giyim, ISPARTA BOYA MALZEMELERİsüpürge toz torbası
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR