GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA bilgisayar tamiriISPARTA BALIK SİPARİŞ

Halkbank Paraf Kart Tedarik Zinciri Finansmanı Protokolü İmzalandı

Halkbank Paraf Kart Tedarik Zinciri Finansmanı Protokolü İmzalandı
ISPARTA
930 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
ITB HABER BÜLTENİ

Halkbank Paraf Kart Tedarik Zinciri Finansmanı Protokolü İmzalandı
Halkbank Isparta Şube Müdürü Bilal Kurt, TOBB ve Halkbank arasında imzalanan Paraf Ticari Kredi Kartı ile Güvenceli Tedarik Zinciri Finansmanı anlaşması kapsamında Borsamız Başkanı Ahmet Adar’ı makamında ziyaret etti.
Borsamızı ziyarette bulunan Halkbank Isparta Şube Müdürü Bilal Kurt, protokolle ilgili olarak Borsamız Başkanı Ahmet Adar’ı bilgilendirmelerde bulundu.
Isparta Ticaret Borsası Başkanımız Ahmet Adar ise şu sözlere yer verdi: “ Malumunuz üzere ülkemizi ve dünyamızı saran Covid-19 virüsünden üyelerimiz de kötü yönde etkilenmiştir. Üyelerimizin bu süreçten hasarsız şekilde çıkması için bizlerde üzerimize düşen görevi yapma çabasındayız. Pandemi sürecinde üyelerimizin yaşadığı her türlü sıkıntıyı ilgili makamlara aktardık ve aktarmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda en önemli sorunlardan biri olan finansman ihtiyacı konusunda geçtiğimiz günlerde Ziraat Bankamızla Başakkart Tedarik Zinciri Finansmanı Protokolünü yaptık ve şimdide Halkbank ile de protokolü imzalıyoruz. Bu çalışmaların hepsi işletmelerimizi bu zor süreçte desteklemek adına hazırlanmış projelerdir. İnşallah bu süreci işbirliği içinde atlatacağız..” dedi.
İki görüşmenin akabinde “Paraf Ticari Kredi Kartı ile Güvenceli Tedarik Zinciri Finansmanı Anlaşması projesi ” protokolü imzalandı. Protokol ile üyelerimizin ticari mal alım-satımlarında kolay finansman imkânı için işbirliğine gidildi. Tedarik zincirini güven altına alacak bu sistemin, KOBİ’lerin kredi faizlerinin düşmesine de yardımcı olacağı belirtildi. Isparta Ticaret Borsası üyeleri, Halkbank tarafından, ciro ve kredibiliteye göre belirlenecek limitler dâhilinde, hem satıcı hem de alıcı olarak bu sistemden yararlanabilecekler.
Ziyaret iyi dilek ve temennilerle son buldu.
 
 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA DÖNER SİPARİŞISPARTA cam balkon, ISPARTA AKTARISPARTA kozmetikISPARTA egzoz tamiriISPARTA CAM BALKON, ISPARTA uygun avm, ısparta kasap, ISPARTA sineklik, ISPARTA iç giyim, ISPARTA BOYA MALZEMELERİsüpürge toz torbasıISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR