GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA CAM BALKONISPARTA BALIK SİPARİŞ

Haber: Isparta Yerel Basına Destek Olun Daveti!

IGC: ''Isparta'nın gözü kulağı yerel basına ve gazetelere sahip çıkın.'' dedi...

Haber: Isparta Yerel Basına Destek Olun Daveti!
ISPARTA
G.Tarihi: 04.01.2020 18:14
681 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA mobilya kampanyaları
Isparta Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Şevket Karahan, ilçe belediye başkanlarına seslenerek, yerel basına sahip çıkmaya davet etti.
 
Isparta’nın gözü kulağı olan, halkın haber alma konusunda kamu görevi yürüten yerel medya çalışanlarının son günlerde yaşamış olduğu ekonomik krizin günden güne arttığını belirten IGC Başkanı Şevket Karahan, özellikle siyaset güdülmeksizin ilçe belediye başkanlarına yerel medyasına sahip çıkmaları konusunda mesaj verdi. Başkan Karahan’ın açıklaması şu şekilde; “Isparta’nın 100 yıla yakın gözü kulağı konumunda olan yerel medyası, şüphesiz ilimizin ve ilçelerinin gelişiminde büyük rol oynamıştır.

YEREL MEDYA’YA
AMBARGO UYGULUYORLAR!
Vatanına, bayrağına, dinine ve millet ilkelerine bağlılık gösteren bu noktada ilkeli bir şekilde çalışma yürüten Isparta medyasının bütün çalışanları ekonomik kriz ile boğuşmaktadır.  Ne hikmetse 2019 Mart seçimleri öncesi gazetelerin kapısını aşındıran, muhabirlerimizi saat gözetmeksizin arayan belediye başkan adayları, başkan seçilmelerinin hemen ardından Isparta yerel medyasına ambargo uygulamaktadırlar.  Ayrıca üzülerek belirtmek isterim ki birçok belde (kasaba) Belediye Başkanları kısıtlı imkanlarla gazete abone ücretlerini öderken, geliri orta ve üst düzeyde olan ilçe belediye başkanları, basın mensuplarının alın terlerini ödememek için kılı kırk yarıyorlar. 

SEÇİM DÖNEMLERİNİ HATIRLAYIN
Seçim dönemlerinde halktan ziyade basın mensupları ile vakit geçiren birçok belediye başkanına sesleniyoruz; Bizler sizlerden en doğal hakkımızı istiyoruz. Yayın kuruluşlarımıza abone desteğiniz haricinde hiçbir ücret talep etmiyoruz. Yerel medya yaşasın ki toplum yaşasın. Sizleri bu noktalara getiren halkımızın sesi ve kulağı olan yerel medyayı yok saymayın” dedi.

Karahan: Milli birliğimiz tehdit altında
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA cam balkon, ISPARTA PERDE , ısparta  su arıtma cihazıISPARTA döner sipariş, ISPARTA iskender sipariş, ISPARTA çiğköfte siparişi , ISPARTA PREFABRİK EV, ISPARTA AKTAR, ISPARTA manav sipariş, ISPARTA elektrikli bisiklet, ISPARTA sineklik, ISPARTA bilgisayar servisi, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA iç giyim, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta ekran değişimi cam değişimiısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR