GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA bilgisayar tamiriISPARTA BALIK SİPARİŞ

En İyi Narkotik Polisi: Anne

En İyi Narkotik Polisi: Anne
ISPARTA
828 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA mobilya kampanyaları
En İyi Narkotik Polisi: Anne

Çocukların ve gençlerin uyuşturucu kullanımının önüne geçme konusunda anne duyarlılığından faydalanmak amacıyla İçişleri Bakanlığımız tarafından hayata geçirilen “En iyi Narkotik Polisi: Anne” projesi eğitim serisinin Isparta’da 3’cüsü gerçekleştirildi.

İçişleri Bakanı Sn. Süleyman Soylu’nun geçtiğimiz ay açılışını yaptığı “En İyi Narkotik Polisi: Anne” projesi kapsamında Isparta İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü uzman ekipleri tarafından annelere yönelik; uyuşturucu kullanımının henüz başlanmadan önüne geçme konusunda eğitim verildi.

Isparta Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda gerçekleştirilen farkındalık eğitiminde sunum yapan Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Narko-Rehber Eğitmeni Engin Çağlar, uyuşturucu ve uyarıcı maddelerden çocukların koruma yöntemlerini ve İçişleri Bakanlığı’nın geliştirdiğini UYUMA uygulamasını tanıttı.

Verilen eğitimin faydalı olacağını belirten anneler ise “ En iyi Narkotik Polisi: Anne projesine gönülden destek veriyoruz. Çocuklarımız bizim geleceğimiz. Eğitim çok akıcı ve faydalıydı. Eğitimde güzel örneklerle önemli bilgiler edindik. Bu bilgiler doğrultusunda gerek kendi çocuklarımız gerekse çevremizdeki evlatlarımızı daha iyi gözlemleme ve takip etme şansımız olacak. Eğitimde emeği geçenlere teşekkür ediyoruz” dediler.

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi ve oturan insanlar

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, oturma odası, şunu diyen bir yazı 'NARK ISPARTA'

Görüntünün olası içeriği: oturma odası ve iç mekanGörüntünün olası içeriği: 5 kişi, oturan insanlar
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA PIRLANTAISPARTA aksesuarISPARTA AKTARISPARTA online avmISPARTA kozmetikISPARTA egzoz tamiriISPARTA DÖNER SİPARİŞISPARTA uygun avm, ISPARTA BAYAN KUAFÖRÜ, ISPARTA cam balkon, ısparta kasap, ISPARTA bilgisayar servisi, ısparta  su arıtma cihazıISPARTA elektrikli bisiklet, ISPARTA sineklik, ISPARTA bilgisayar servisi, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA iç giyim, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA TÜRKER AVMISPARTA prefabrik,
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR