GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA CAM BALKONISPARTA BALIK SİPARİŞ

BU CANLARIN HESABINI KİM VERECEK?

BU CANLARIN HESABINI KİM VERECEK?
ISPARTA
1059 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA mobilya kampanyaları
BU CANLARIN HESABINI KİM VERECEK?
5 Ekim 2020 sabahında Isparta'nın Gönen ilçesinde sayısını belirleyemedigimiz kadar zehirlenmiş ölü canla karşılaştık. Belediye mücavir alanının içerisinde bulunan geniş arazide  sahipli ve sahipsiz canların farklı zaman dilimlerinde zehirlenerek bu bölgeye atıldığını görüyoruz. Aynı zamanda bölgede yaşayan hayvanseverlerin de  bu arazi cevresinde zaman zaman ölmüş canları buldugunu belirtmeleri aklımızı karıştırdı. SAYİN CUMHURBASKANİM yasa cikmazsa daha çok canımızı bu şekilde kaybedecegiz. Biran önce Hayvanları Koruma yasası için ivediklikle çalışmalara başlanmasını talep ediyoruz. Gönen ilcesinde yaşanan bu olaylar icin, ilgili belediyeden açıklama beklemekteyiz. Ayrica 6. Bölge Isparta Milli Parklar Müdürlüğüne olaylarla ilgili gerekli işlemleri yapmalarından ötürü teşekkür ediyoruz.
-HAYKONFED Isparta temsilcisi
Isparta Hayvan Koruma Derneği Başkanı
Aynur Gül Asem
 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA egzoz tamiriISPARTA DÖNER SİPARİŞISPARTA NAYAN KUAFÖRISPARTA uygun avm, ISPARTA BAYAN KUAFÖRÜ, ISPARTA cam balkon, ısparta kasap, ISPARTA PERDE , ISPARTA bilgisayar servisi, ısparta  su arıtma cihazıISPARTA PREFABRİK EV, ISPARTA AKTAR, ISPARTA elektrikli bisiklet, ISPARTA sineklik, ISPARTA bilgisayar servisi, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA iç giyim, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR