GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA CAM BALKONISPARTA BALIK SİPARİŞ

Başkan ADAR Lisanslı Depoculuk Sistemi İstişare Toplantısına Katıldı

Başkan ADAR Lisanslı Depoculuk Sistemi İstişare Toplantısına Katıldı
ISPARTA
937 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA mobilya kampanyaları
ISPARTA TİCARET BORSASI HABER BÜLTENİ

Başkanımız Ahmet ADAR Lisanslı Depoculuk Sistemi İstişare Toplantısına Katıldı
Isparta Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanımız Ahmet Adar, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun başkanlığında, video konferans aracılığıyla gerçekleştirilen Lisanslı Depoculuk Sistemi istişare toplantısına katıldı.
Lisanslı depoculuk sisteminin durumu, yaşanan sıkıntılar ve bu uygulamayı daha da geliştirip yaygınlaştırmak için yapılması gerekenlerin istişare edildiği toplantıda Başkanımız Ahmet Adar söz aldı. 
 Başkanımız Ahmet Adar konuşmasında şunlara yer verdi: “Isparta’da yetişen hububatların,  tüccarların almış olduğu ürünlerin değerlendirmesi ve ürünlerimize katma değer sağlaması için Isparta’ya en az 20 bin tonluk lisanslı depoculuk sisteminin kurulmasını istiyoruz. Isparta, Burdur ve Antalya bölgesinde yaklaşık 800 bin tonluk hububat üretimi yapılıyor. Ancak bölgemizde Lisanslı Depo bulunmuyor. Ürünlerimizin değerlendirilmesi için lisanslı depo yatırımı ihtiyaçtır. Türkiye  Ürün İhtisas Borsasının da faaliyete geçmesiyle  Lisanslı depoculuk sistemi büyük önemli hale gelmiştir. Isparta’mıza da bu yatırımı kazandırmayı istiyoruz.’ dedi.
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA egzoz tamiriISPARTA DÖNER SİPARİŞISPARTA NAYAN KUAFÖRISPARTA uygun avm, ISPARTA BAYAN KUAFÖRÜ, ISPARTA cam balkon, ısparta kasap, ISPARTA PERDE , ISPARTA bilgisayar servisi, ısparta  su arıtma cihazıISPARTA PREFABRİK EV, ISPARTA AKTAR, ISPARTA elektrikli bisiklet, ISPARTA sineklik, ISPARTA bilgisayar servisi, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA iç giyim, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR