GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA capa makinesi tamiriISPARTA BALIK SİPARİŞ

Başdeğirmen: “Türkiye hepimizin, bu bölge hepimizin”

Başdeğirmen: “Türkiye hepimizin, bu bölge hepimizin”
ISPARTA
577 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
Başdeğirmen: “Türkiye hepimizin, bu bölge hepimizin”
 
Dinar Kültür Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Heves Çimen ve yönetim kurulu üyeleri ile Dinar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Veysel Topçu, Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’i makamında ziyaret etti. Dernek Başkanı Heves Çimen, Başkan Başdeğirmen’e, şehre kazandırdığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, plaket takdim etti.
Karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı ziyarette, Isparta’da 25 bin Dinarlının yaşadığını söyleyen Dinar Kültür Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Heves Çimen, dernek olarak yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler verdi.
Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’in göreve gelmesinin ardından yaptığı çalışmalarla şehirde önemli değişiklikler yapıldığını kaydeden Çimen, özellikle trafiğin rahatlatılması anlamında yapılan çalışmaların çok değerli olduğunu aktardı. Çimen, Üzüm Pazarı, Kirazlıdere Projesinin önemine işaret ederken, “Başkanımız bu sene atılım yılı olacak dedi. Başkanımızı ve yapmış olduğu çalışmaları beğeniyor, destekliyoruz” dedi.
Dinar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Veysel Topçu da, pandemi dolayısıyla zor bir süreçten geçtiklerini kaydederek, “Bu dönemde esnaf ve sanatkarımıza yönelik olarak yapmış olduğunuz destekleri yakından takip ediyoruz, teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen de, Isparta nüfusunun önemli bir kısmının da Dinarlı vatandaşlardan oluştuğunu söyledi. Başkan Başdeğirmen, “Dinarlı vatandaşlarımız 25 bine yakın. Şehrimizde hem kamu görevinde, hem ticarette hem de sosyal hayatta beraber yaşadığımız bir bölgedeyiz. Dinar’ın bize yakın olması bir avantaj. Dinarlı vatandaşlarımız resmi işlerini Afyonkarahisar’da, diğer ihtiyaçlarını Isparta’dan görüyorlar. Bu bizim için önemli. Bizler, sizlerle aynı şehirde yaşayan hemşehriyiz. Uzun yıllardır, Dinarlı vatandaşlarımız Isparta’ya yerleşmiş vaziyette. Güzel işler yapıyoruz, sizlerde bizleri destekliyorsunuz. Sizlere yapmış olduğunuz çalışmalar için de teşekkür ediyorum, devamlı istişare halindeyiz. Türkiye hepimizin, bu bölge hepimizin. Şehrimize vermiş olduğunuz desteklerden dolayı da sizlere teşekkür ediyorum. Sizlerin burada olmasını önemsiyoruz. Amacımız sizlerle çok daha güzel hizmetler yapmaktır. Taleplerinize, belediye olarak bizlerde her zaman yardımcı olmak isteriz, sizlerin yanındayız” şeklinde konuştu.
 
08-02-2021-dinarlilar-dernegi-ziyaret-208-02-2021-dinarlilar-dernegi-ziyaret-108-02-2021-dinarlilar-dernegi-ziyaret-3
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
türker kapındatürker kapındatürker kapındaISPARTA bilgisayar tamiriisparta oto ekspertizISPARTA egzoz tamiriISPARTA egzoz tamiriISPARTA kozmetikISPARTA cam balkon, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA uygun avm, ısparta kasap, ISPARTA sineklik, ISPARTA iç giyim, ISPARTA BOYA MALZEMELERİsüpürge toz torbası
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR