GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA CAM BALKONISPARTA BALIK SİPARİŞ

4. Isparta Kitap Fuarı'na yerel yazar ve şairlerimiz de katılabilecek

4. Isparta Kitap Fuarı'na yerel yazar ve şairlerimiz de katılabilecek
ISPARTA
G.Tarihi: 09.01.2020 00:41
2237 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA mobilya kampanyaları
BASIN BİLDİRİSİ

4. Isparta Kitap Fuarı

Isparta Belediye Başkanlığınca 28 Şubat - 08 Mart 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 4. Isparta Kitap Fuarında Ispartalı ve Isparta ya Hizmet etmiş yerel yazar ve şairlerimiz için bir stant ayrılacaktır.

Ispartalı ve Isparta ya hizmet etmiş yazar ve şairlerimizin basılan kitaplarının tanıtımı ve satışlarının da yapılabileceği stantta yer alabilmeleri için bir dilekçe ve fuara katılmayı düşündüğü kitaplar dan birer örnekle birlikte 03 Şubat 2020 tarihine kadar İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'müze müracaat etmeleri gerekmektedir.

Müracaat: Kültür Şubesi İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü

 
                                                                                   ISPARTA VALİLİĞİ
                                                                                   (İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü)
 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA cam balkon, ISPARTA PERDE , ısparta  su arıtma cihazıISPARTA döner sipariş, ISPARTA iskender sipariş, ISPARTA çocuk kreşi, ISPARTA çiğköfte siparişi , ISPARTA PREFABRİK EV, ISPARTA AKTAR, ISPARTA manav sipariş, ISPARTA elektrikli bisiklet, ISPARTA sineklik, ISPARTA bilgisayar servisi, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA iç giyim, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta ekran değişimi cam değişimiısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR