GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA CAM BALKONISPARTA BALIK SİPARİŞ

Isparta İŞKUR'dan meslek seçimine destek!

Isparta İŞKUR'dan meslek seçimine destek!
ISPARTA
353 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA mobilya kampanyaları
Isparta İŞKUR Bülteni

ORTA ÖĞRETİM KURUMLARINA YÖNELİK MESLEK DANIŞMANLIĞI FAALİYETLERİMİZ DEVAM EDİYOR
 
            Isparta Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğümüz Meslek Danışmanlığı birimi tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında, il genelindeki orta ve yükseköğrenim öğrencilerine yönelik düzenlenen seminerler, Isparta Gül Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi’nde devam etti.
            Isparta Gül Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 9. sınıf öğrencileri için düzenlenen “Meslek Seçiminin Önemi” başlıklı etkinlikte, Meslek Danışmanı Alper Erdik; doğru meslek seçiminin aşamaları, bireyin kendini ve meslekleri tanıması, Yükseköğretime Geçiş Sınavında yapılan son değişiklikler, meslek lisesi öğrencilerine üniversite/bölüm seçerken tanınan avantajlar hakkında bilgilendirmede bulundu.
            Meslek seçimi sürecinde İŞKUR’un öğrencilere sunduğu hizmetlerin de ayrıntılı olarak aktarıldığı seminer; öğrencilere “İŞKUR Meslek Seçimine Destek” dergilerimizin dağıtılması ile son buldu.
 
ebebddca-b9d2-4b45-97aa-be1735005aad21bcfa5c-0360-4d7d-82a7-f70082e9676e

           
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA cam balkon, ISPARTA PERDE , ısparta  su arıtma cihazıISPARTA döner sipariş, ISPARTA iskender sipariş, ISPARTA çocuk kreşi, ISPARTA çiğköfte siparişi , ISPARTA PREFABRİK EV, ISPARTA AKTAR, ISPARTA manav sipariş, ISPARTA elektrikli bisiklet, ISPARTA sineklik, ISPARTA bilgisayar servisi, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA iç giyim, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta ekran değişimi cam değişimiısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR